Як отримати ПДВ? Україна 2018 р.

 

ПДВ – це Податок на додану вартість. ПДВ – це нікому непотрібний податок (для платників податків), але без нього ніхто ні з ким не хоче працювати.

//youtu.be/TaC0ynpVqOs

Читайте нашу статтю «Як працює ПДВ?».

Існує два шляхи отримання ПДВ:

1. На добровільних засадах.

2. На підставі обороту в 1 000 000 грн., Якщо платник податків платник податку на прибуток на загальних підставах.

Отримання ПДВ на добровільних засадах. Дана процедура регулюється Податковим кодексом України: ст. 183.3. У разі добровільної реєстрації особи як платника податку або особи, яка відповідає Вимоги, визначених підпунктом 6 пункту 180.1 статті 180 цього Кодексу, РЕЄСТРАЦІЙНА заява подається согласно з пунктом 183.7 цієї статті НЕ пізніше чем за 20 календарних днів до качана податкового ПЕРІОДУ, з которого Такі особини вважатімуться платниками податку та матімуть право на податковий кредит и виписку податкових накладних.

Тобто, для отримання ПДВ необхідно до податкової за 20 днів до кінця місяця подати заяву 1-ПДВ. Потім, протягом 4 робочих днів з моменту подачі заяви Фіскальна служба розглядає заяву і приймає на його підставі рішення про реєстрацію суб’єкта господарювання платником ПДВ.

Отримання ПДВ на підставі обороту в 1 000 000 грн. (Примусова реєстрація платником ПДВ). Дана процедура регулюється Податковим кодексом України: ст. 181.1. У разі если загальна сума від Здійснення операцій з постачання товарів / послуг, что підлягають оподаткування согласно з ЦІМ Розділом, у тому чіслі з Використання локальної або глобальної комп’ютерної мережі, Нарахована (сплачена) такій особі в течение останніх 12 календарних місяців, сукупно перевіщує 1000000 гривень (без урахування податку на Доданий ВАРТІСТЬ), така особа зобов’язана зареєструватіся як платник податку у Контролюючим органі за своим місцезнаходженням (місцем проживання) з Дотримання вимог, передбачення статтей 183 цього Кодексу, кроме особини, яка є платником єдиного податку Першої – третьої групи.

Тобто, якщо ви платник податку на прибуток на загальних підставах і за останні 12 календарних місяців сума від здійснених операцій становить 100000 грн, то ви зобов’язані зареєструватися платником ПДВ у податковій за місцем реєстрації. Винятком є ​​платники податків на Єдиному податку 1-3 груп.

Ви можете самостійно зареєструватися платником ПДВ. Самостійно підготувати повний пакет документів, але існує ймовірність помилок в реєстраційних формах, що може привести до відмови в реєстрації платником ПДВ. Зверніться до професіоналів для реєстрації платником ПДВ. Вартість наших послуг становитиме всього 1000 грн.

Економте свій час і гроші! Переходьте на аутсорсингові бухгалтерські послуги від консалтингової компанії Факторія Груп.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Scroll to top