Як отримати Єдиний податок або як перейти на спрощену систему оподаткування? 

Єдиний податок або Спрощена система оподаткування – це податок на доходи підприємства або підприємця в розмірі 5% від доходу (обороту). Тобто підприємство / підприємець платить 5% від всіх коштів, які зайшли на розрахунковий рахунок фірми, незалежно від витрат. В основному, до такої системи оподаткування вдаються в сфері послуг або сфері торгівлі, коли виручка становить 200-300%.

Отримати Єдиний податок можна двома шляхами:

1. Отримати Єдиний податок при первинній реєстрації ТОВ або підприємця шляхом подачі заяви до податкової протягом десяти днів з моменту реєстрації суб’єкта господарювання в Єдиному державному реєстрі. Або ж реєстрація на єдиний податок шляхом подачі заяви на Єдиний податок спільно з реєстраційною заявою державного реєстратора юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

2. Шляхом подачі заяви в податкову за п’ятнадцять днів до кінця звітного кварталу (крайній термін). Фіскальний орган розглядає дану заяву про перехід на Спрощену систему оподаткування протягом десяти робочих днів. Платник податків стає платником єдиного податку з першого числа наступного місяця (початок кварталу).

Ви можете самостійно підготувати заяву про отримання Єдиного податку з ймовірністю відмови в податковій, якщо форма була складена неправильно, а можете звернутися до наших фахівців для отримання Єдиного податку, витративши на це всього кілька годин. Вартість отримання Єдиного податку в нашій компанії становить 500 грн. Цінуйте свій час і гроші – переходите на аутсорсингові бухгалтерські послуги від професіоналів.

Scroll to top