Реєстрація тов 2021 в україні покрокова інструкція.

як зареєструвати/створити/відкрити тов київ україна 2020.
Реєстрація тов київ.

відкрити створити створення зареєструвати реєстрація оформити оформлення тов фірми фірм компаній компанії підприємства підприємств юридичної особи юридичних осіб

Реєстрація ТОВ Київ – це підготовка установчих документів компанії та державна реєстрація юридичної особи в державних органах. Юристи нашої компанії протягом одного-двох р.д. зареєструють Вашу фірму в ЄДР, Податковій, органах статистики, ПФ з подальшим вибором системи оподаткування: Загальна система оподаткування, Єдиний податок, Податок на додаткову вартість

Реєстрація ТОВ на загальній системі

1500 грн. наші послуги

950 грн. нотаріальні послуги
250 грн. печатка підприємства

Всього 2700 грн.

Реєстрація ТОВ з ПДВ/ЕП

1500 грн. наші послуги

950 грн. нотаріальні послуги
250 грн. печатка підприємства
500 грн. отримання ПДВ чи Єдиного податку

Всього 3200 грн.

Реєстрація ТОВ з юридичною адресою

3500 грн./рік юрадреса (оренда приміщення)

1500 грн. наші послуги
950 грн. нотаріальні послуги
250 грн. печатка підприємства
500 грн. отримання ПДВ чи Єдиного податку

Всього 6700 грн.

1 %
Задоволених клієнтів
> 1
років успішної роботи
> 1
Проведених змін

Як зареєструвати ТОВ в Україні 2021 Покрокова інструкція.

Зареєструй ТОВ у нас без зайвих турбот з актуальних статутом

Більшість людей хочуть жити в достатку і ні в чому собі не відмовляти. Одним з виходів у цій ситуації є реєстрація власного бізнесу. Як же відкрити власний бізнес без залучення юридичної компанії?

Одним з найпоширеніших видів організаційно-правової форми власності є ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Основними витратами при реєстрації бізнесу є нотаріальні витрати. Уникнути цих витрат можна вдавшись до вибору модельного статуту. Що таке модельний статут? Модельний статут – це статут затверджений Кабінетом міністрів України.

реєстрація тов київ

Органом реєстрації ТОВ, є державна реєстраційна служба юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або органи нотаріату. Державна реєстраційна служба зобов’язана безкоштовно проводити реєстрацію, а органи нотаріату стягують оплату.

Пакет документів для самостійної реєстрації ТОВ:

1. Перший протокол про створення ТОВ завантажити

2. Статут підприємства, якщо він затверджений Загальними зборами засновниками. Завантажити.

3. Реєстраційна Заява про створення юридичної особи.

Після подачі заяви про реєстрацію ТОВ, органи статистики, ПФ, Податкова бере на облік в свої відомства підприємство без участі (біганини) директора або повіреного ТОВ. Вся інформація про взяття на облік відображається в Виписуванню (свідоцтві про реєстрацію ТОВ). Статутні документи скануються і відображаються в державному реєстрі. Доступ до цих документів здійснюється через сайт Мін’юсту, за допомогою коду, зазначеного на Описи поданих документів держреєстратору.

За замовчуванням, Товариство з обмеженою відповідальністю реєструється на Загальній системі оподаткування (податок на прибуток на загальних підставах). Для отримання ПДВ або Єдиного податку (податків за новим кодексом системи оподаткування) необхідно подавати відповідні заяви до Податкової або разом з реєстраційними документами. Читайте наші статті: Як отримати ПДВ? і Як отримати Єдиний податок?

Після того, як ви самостійно зареєстрували ТОВ, необхідно відкрити розрахунковий рахунок підприємства. Для відкриття гривневого або мультивалютного рахунку підприємства необхідний пакет документів: Статут, Виписка, протокол про призначення директора, наказ про призначення директора, нотаріальні картки підпису директора і печатки підприємства. Для подачі звітності відкритого підприємства необхідно отримати електронно-цифрові ключі в податковій (безкоштовно) або Платні ключі (медок, соната, айфін, інше).

Ви можете самостійно зареєструвати свій бізнес і витратити на це кілька тижнів на ознайомлення з юридичною базою для реєстрації бізнесу, на формальне вивчення реєстраційних карт і заяв про отримання певного виду податку, а можете скористатися нашою послугою Реєстрація ТОВ і витратити час всього на 2 зустрічі з нашими юристами, отримавши вичерпну інформацію про реєстрацію та вибрати правильну систему оподаткування. Ми рекомендуємо, передати роботу професіоналам і займатися розвитком власного бізнесу. Цінуйте свій час! Ця стаття так само гойдається запитів: Як відрити фірму самому? Як зареєструвати підприємство в Україні? Як зареєструвати компанію? Як зареєструвати бізнес в Україні?

Замов реєстрацію ТОВ зараз

 

Для замовлення послуги «Реєстрація ТОВ» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@www.faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

закажіть послугу реєстрації тов

Часті питання:

💰 Скільки часу займе реєстрація ТОВ?

Реєстрація ТОВ з усіма фондами займе 1-2 дні максимум.

📞 Які документи потрібні для реєстрації ТОВ?

Для реєстрації ТОВ потрібні засновники та директор особисто з оригиналами паспортів та ІПН.

📈 Ви допоможете відкрити рахунок?

Для відкриття рахунку потрібен особисто директор.

❗ Коли можна працювати по підприємству?

Повноцінно можна правцювати після отримання печатки, установчих документів та відкриття рахунку.

☝ Коли можна до вас приїхати в офіс?

По попередній домовленності на певний час.
Scroll to top