+38093 200 20 11 +38098 877 80 71
Офис: г. Киев. ул. А. Довженка, 12А, офис 312 info@faktoria-group.com.ua

Як самому зареєструвати ТОВ в Україні 2020. Покрокова інструкція.

Зареєструй ТОВ у нас без зайвих турбот з актуальних статутом від 2100 грн

 Більшість людей хочуть жити в достатку і ні в чому собі не відмовляти. Одним з виходів у цій ситуації є реєстрація власного бізнесу. Як же відкрити власний бізнес без залучення юридичної компанії?

Одним з найпоширеніших видів організаційно-правової форми власності є ТОВ (товариство з обмеженою відповідальністю). Основними витратами при реєстрації бізнесу є нотаріальні витрати. Це нотаріальне завірення статуту. Вартість даної послуги складає від 250 грн. в залежності від цінової політики нотаріуса. Уникнути цих витрат можна вдавшись до вибору модельного статуту. Що таке модельний статут? Модельний статут – це статут затверджений Кабінетом міністрів України.

реєстрація тов київ

Органом реєстрації ТОВ, є державна реєстраційна служба юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або органи нотаріату. Державна реєстраційна служба зобов’язана безкоштовно проводити реєстрацію, а органи нотаріату стягують оплату від 500 грн.

Пакет документів для самостійної реєстрації ТОВ:

1. Перший протокол про створення ТОВ завантажити

2. Статут підприємства, якщо він затверджений Загальними зборами засновниками. Завантажити.

3. Реєстраційна Заява про створення юридичної особи.

Після подачі заяви про реєстрацію ТОВ, органи статистики, ПФ, Податкова бере на облік в свої відомства підприємство без участі (біганини) директора або повіреного ТОВ. Вся інформація про взяття на облік відображається в Виписуванню (свідоцтві про реєстрацію ТОВ). Статутні документи скануються і відображаються в державному реєстрі. Доступ до цих документів здійснюється через сайт Мін’юсту, за допомогою коду, зазначеного на Описи поданих документів держреєстратору.

За замовчуванням, Товариство з обмеженою відповідальністю реєструється на Загальній системі оподаткування (податок на прибуток на загальних підставах). Для отримання ПДВ або Єдиного податку (податків за новим кодексом системи оподаткування) необхідно подавати відповідні заяви до Податкової або разом з реєстраційними документами. Читайте наші статті: Як отримати ПДВ? і Як отримати Єдиний податок?

Після того, як ви самостійно зареєстрували ТОВ, необхідно відкрити розрахунковий рахунок підприємства. Для відкриття гривневого або мультивалютного рахунку підприємства необхідний пакет документів: Статут, Виписка, протокол про призначення директора, наказ про призначення директора, нотаріальні картки підпису директора і печатки підприємства. Для подачі звітності відкритого підприємства необхідно отримати електронно-цифрові ключі в податковій (безкоштовно) або Платні ключі (медок, соната, айфін, інше).

Ви можете самостійно зареєструвати свій бізнес і витратити на це кілька тижнів на ознайомлення з юридичною базою для реєстрації бізнесу, на формальне вивчення реєстраційних карт і заяв про отримання певного виду податку, а можете скористатися нашою послугою Реєстрація ТОВ і витратити час всього на 2 зустрічі з нашими юристами, отримавши вичерпну інформацію про реєстрацію та вибрати правильну систему оподаткування. Ми рекомендуємо, передати роботу професіоналам і займатися розвитком власного бізнесу. Цінуйте свій час! Ця стаття так само гойдається запитів: Як відрити фірму самому? Як зареєструвати підприємство в Україні? Як зареєструвати компанію? Як зареєструвати бізнес в Україні?

Замов реєстрацію ТОВ зараз

 

Для замовлення послуги «Реєстрація ТОВ» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@www.faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

[cta id=’207206′]