Адвокат по сімейним питанням

Юридична консультація по сімейним питанням 

Питання в області сімейного права найбільш поширеними і найбільш емоційними: Як убезпечити свої майнові інтереси при укладенні шлюбу і при розлученні? Що вважається спільною власністю подружжя, а що закон відносить до майна, яке не підлягає розділу? Як захистити свої інтереси і інтереси неповнолітніх дітей? Як розділити іпотеку при розлученні? і т.д. Юридична консультація з сімейних питань і спорів в Києві дозволить Вам отримати відповідь на всі хвилюючі Вас питання і правильно захистити свої інтереси. 

У фахівців Факторія груп сімейні консультації проводять тільки досвідчені юристи з питань сімейного права, спеціалізацією яких юридична допомога у сімейних справах і сімейних спорах. Глибокі теоретичні знання і величезний досвід практичної роботи дозволяють нашим юристам і адвокатам з питань сімейного права вирішувати проблеми наших клієнтів на найвищому професійному рівні. 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА  Адвоката по сімейним питанням в Києві 
Наша консалтингова компанія Факторія Груп пропонує Вам професійні юридичні послуги з сімейних питань і спорів в Києві і Київській області: 

СКЛАДАННЯ І ОФОРМЛЕННЯ ЮРИДИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ 
ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА В укладення шлюбного договору 
СУДОВЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО ПО сімейних Спори 
ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ ПІД КЛЮЧ“ 
ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ПРИ поділ спільно нажитого МАЙНА ПОДРУЖЖЯ 
ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ КЛІЄНТА В СУДІ ПО Спори Про вихованні, ПРОЖИВАННІ та зміст НЕПОВНОЛІТНІХ ДІТЕЙ 
ПОДАННЯ ІНТЕРЕСІВ В СУДІ У СПРАВАХ ПРО ВСТАНОВЛЕННЯ ЮРИДИЧНИХ ФАКТІВ 
ІНШІ СПРАВИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ІЗ сімейно-правових відносин. 
Ми надаємо як разові послуги, так і повний супровід сімейного справи «під ключ». 

Юридичний супровід сімейного справи «під ключ» проводиться за мінімальної участі клієнта. У ряді випадків потрібне тільки одне відвідування нашого офісу для укладення договору і підписання нотаріального доручення. Після чого вся робота проробляється без Вашої участі. Ми постійно інформуємо Вас про хід процесу. 

НАША КОМПАНІЯ НАДАЄ ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ з сімейних справах як в Києві і Києвській області, ТАК І В ІНШИХ РЕГІОНАХ КРАЇНИ.

 

 

Для замовлення послуги судовий захист – послуги адвоката по сімейним питанням  Ви можете зателефонувати нам за телефонами: +380443830676 або +380932002011 або написати нам на пошту: info@www.faktoria-group.com.ua

Scroll to top