Закрити ФОП онлайн самостійно інструкція

Закрити ФОП онлайн самостійно за 1 день

Як самостійно закрити ФОП онлайн інструкція.

З квітня 2020 року була запущена робота он-лайн сервісу для приватних підприємців “Дія”. Анонсовано, що тепер з його допомогою можна не виходячи з дому в короткі терміни:

відкрити ФОП онлайн
закрити ФОП онлайн
внести зміни в дані ФОП онлайн – додати КВЕД, контактні дані ФОП.

Внести зміни щодо ПІБ або адреси ФОП поки можливо тільки офлайн через держреєстратора або нотаріуса.

Якщо зміни до ЄДР треба внести терміново – звертайтеся в нашу компанію “Факторія Груп” Закрити ФОП з перевіркою і без.  Також ми надаємо такі послуги:

Реєстрація ФОП. Зміна КВЕД ФОП. Реєстрація ТОВ. Внесення змін до ЄДР.  Зміна КВЕД.

Раніше реєстрація ФОП онлайн була доступна лише на сайті «Онлайн будинок Юстиції», тепер же послуга працює лише через сервіс «Дія».

Так само в Мінціфре була підготовлена ​​детальна відео – інструкція – як відкрити ФОП, внести зміни для ФОП і закрити ФОП онлайн безкоштовно на сайті сервісу – «Дія»:

 

Для закриття ФОП необхідно мати ЕЦП, якщо їх немає можливо отримати ключі ЕЦП через Приватбанк.

Після того, як Ви пройшли реєстрацію на сайті Дія, переходимо в меню «Послуги» – «Підприємництво» – «Закриття ФОП».

закрыть фоп онлайн1

 

Вибираємо кнопку “Замовити за 2 хвилини”. Після цього відкривається сторінка з інформацією про ФОП – ПІБ та ІПН. Тиснемо кнопку – «Далі».

Виникає вікно із заявкою на закриття ФОП онлайн, її перевіряємо підписуємо і відправляємо.

закрыть фоп онлайн 2

Заявку повинні обробити протягом доби, в результаті цього держреєстратор отримавши вашу заявку привласнює статус для ФОП в ЕДР- “Припинено”, але це ще не кінець. Необхідно пройти закриття ФОП в податковій інспекціі- подати всі звіти і сплатити всі податки, здати ліцензії і закрити розрахунковий рахунок в банку.

Останнім часом закрити ФОП через Дію немає можливості через завантаженість реєстраторів – сервіс тимчасово не працює.

 

Закрити ФОП швидко з перевіркою та без перевірки – 09320010850

 

Запроси, за якими нас знаходять:

закрити фоп онлайн будинок юстиції, закрити фоп онлайн дія, закриття фоп онлайн 2020, закрыть фоп онлайн, закрыть фоп онлайн 2020, закрыть фоп онлайн украина, закрыть фоп онлайн 2019, закрити фоп онлайн україна 2020, закрити фоп онлайн 2020, як закрити фоп онлайн, закрити підприємця онлайн, закриття фоп онлайн, как закрыть фоп онлайн в украине, заява на закриття фоп онлайн, закрыть фоп онлайн дия, закрити фоп, закрыть фоп онлайн киев, як закрити фоп онлайн 2020, як закрити фоп онлайн 2020, закриття фоп онлайн мін’юст, подати заяву про закриття фоп онлайн, закрыть фоп онлайн сайт, закрити фоп онлайн київ, чи можна закрити фоп онлайн

Догори