Про деякі важливі зміни в роботі підприємств на Сейшельських островах

Шановні колеги та партнери
Повідомляємо вас про зміни, які найближчим часом будуть прийняті в Законі про Міжнародних Комерційних компаніях. Орієнтовна дата вступу закону в силу – 1 грудня 2016 року.

Найбільш важливі зміни, крім іншого, включають в себе наступні положення:
Кожна компанія повинна буде вести реєстр бенефіціарів власників в офісі реєстраційного агента на Сейшельських островах.
Всі компанії повинні будуть надавати Реєстратору копію реєстру директорів. У разі, якщо компанія була зареєстрована після нових змін, то ця дія має бути виконане протягом трьох місяців, якщо ж компанія була зареєстрована до змін, то їй дається на це 12 місяців. Наданий реєстр директорів стане загальнодоступним через два роки з дня набрання чинності поправками. У разі змін у складі директорів компанія повинна буде надати реєстратору копію оновленого реєстру директорів протягом 30 днів з моменту зміни. Якщо компанія або її директор свідомо допускає порушення вищевикладеного умови, з обох стягується штраф у розмірі 500 доларів США і додатковий штраф у розмірі 50 доларів США за кожен день, або частина дня, існування порушення.
Всі компанії повинні подавати річний звіт (Annual Return) у вигляді декларації не пізніше 31 грудня кожного року, коли вона була зареєстрована.
У разі необхідності, повний текст поправок на англійській мові може бути вам спрямований дополнітельно.Со свого боку ми зробимо все можливе, щоб ці нововведення не позначилися на вашій подальшій роботі як у випадку з новими інкорпорації, так і при продовженні компаній.

         Ми будемо раді відповісти на можливі запитання!

Догори