Зміни в ліцензуванні господарських суб’єктів, які пов’язані зі створенням суб’єктів архітектури.

Не так давно представники Кабінету Міністроввнеслі чергові зміни і на цей раз вони стосуються ліцензування суб’єктів, які пов’язані з появою суб’єктів архітектури четвертої і п’ятої категорії складності. Дана постанова була ініціативою Держархбудінспекції та Мінрегіону. Пізніше воно було схвалено і прийнято на Урядовому комітеті, де обговорювали питання регіонального розвитку. Будівельні роботи можуть стосуватися ремонту або реставрації будівлі, будівництва нового будинку і ін. Поточний ремонт передбачає якісну і своєчасну підтримку експлуататівності і попередження поломок та зносу конструкцій і робочих елементів. Капітальний ремонт передбачає повну заміну обладнання та конструкцій в зв’язку з їх ізношенестью.

Нововведення має на увазі подачу документів до Держархбудінспекції на ліцензію за допомогою електронної системи. Але це не означає, що не можна подавати їх в паперовому вигляді. Кожен може вибрати будь-який комфортний і доступний для нього спосіб. Таким чином, представники влади намагаються поліпшити політику надання ліцензій на будівельні роботи та зробити її ще комфортніше і швидше.

Як говориться в постанові «Про ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури», для того, щоб отримати ліцензію, потрібно подати відповідну заяву, де, також, буде подаватися вся детальна інформація про суб’єкта будівництва (назва, наявність філій, місцезнаходження, банківські реквізити та ін. (якщо це юридична особа); ПІБ, реєстраційний номер платника податків, номер і серія паспорта, хто і коли його видав і т.д. (для фізичних осіб); список робіт зі створення архітектурних об’єктів ). Разом із заявою потрібно надати відомості, що стосуються технічної бази та її стану, працівників і якості виконання своїх обов’язків і копію завіреної нотаріусом довідки про державну реєстрацію. Всі подані документи будуть перевірені органами ліцензування на достовірність, використовуючи державні реєстри.

Якщо інформація, подана в документах, не відповідає реальності, або якщо було подано не повний пакет документів, орган ліцензування здійснює їх повернення. Якщо ж все в порядку, то орган ліцензування надсилає їх до відповідних державних органів. Щоб отримати будівельну ліцензію в термін, ми рекомендуємо звернутися до наших фахівців для якісного і ефективного виконання роботи.

ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ