Сьогодні була зустріч заступника Міністра юстиції, що відповідає за питання державної реєстрації та представників німецького бізнесу.

«Україна – це країна, яка має величезний потенціал для припливу великих інвестицій. Головне наше завдання – це створення умов і передумов для комфортного ведення бізнесу. Простота, прозорість і зрозумілість процесів – це дуже важливі елементи для іноземних інвесторів. Але все ж на першому місці залишається захищеність активів справедливим і правовою державою », – підкреслив Павло Мороз.

Мін’юст реформує систему державної реєстрації. Уже була передача функцій реєстрації нерухомості та бізнесу місцевим органам влади, нотаріусам і приватним акредитованим суб’єктам. В наслідок, кількість реєстраторів державних зросла от 2000 до 10000 тисяч.

Кабінет електронних сервісів сьогодні функціонує повноцінно. Власну справу можна зареєструвати навіть в режимі он-лайн. При цьому монополія повністю відсутня, як наслідок – ніяких черг і передумов для корупції.

Міністерство юстиції має функцію контролю, це реалізується через роботу комісій, які розглядають скарги в області державної реєстрації.
«Сьогодні, Комісія отримала близько 900 скарг, а задовольнила майже 150. Це означає, що було врятовано від рейдерських зазіхань 150 заявників», – зазначив Павло Мороз.

Наступні наші кроки також будуть націлені на спрощення ведення бізнесу в Україні, а це зміни в області виконавчого провадження та судовій системі. Також дуже важливим є те, що реалізація цих реформ відбувається паралельно і комплексно.

«Мін’юст розуміє, що надходження інвестицій – це підняття економіки, що в свою чергу сприятиме поліпшенню рівня життя населення», підсумував заступник Міністра юстиції.

Термінова реєстрація ТОВ в Києві.

Scroll to top