РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ З ПДВ «під ключ» в Києві ціна 2600 грн. включаючи послуги нотаріуса і печатка

Реєстрація ТОВ на загальній системі оподаткування под ключ 2100 грн.

Реєстрація ТОВ на Єдиному податку під ключ 2600 грн.

Термінова реєстрація підприємств в Києві всього за 1 день + 1000 грн.!

Якщо у Вас немає часу чекати і потрібно ООО с НДС терміново – є готові фірми з ПДВ.

Реєстрація ТОВ – це підготовка установчих документів компанії та державна реєстрація юридичної особи в державних органах. Юристи нашої компанії протягом трьох робочих днів зареєструють Вашу фірму в ЄДР, Податкової, органах статистики, ПФ з подальшим вибором системи оподаткування: Загальна система оподаткування, Єдиний податок, Податок на додаткову вартість.

Багаторічний успішний досвід

 

Гарантія якості

 

Індивідуальний підхід

 

v

Безкоштовна консультація

 

Компаній вже відкриті з нашою допомогою

Реєстрація ТОВ з ПДВ / єдиним податком

2600 грн
 •  
 • Підготовка та подача документів на одного засновника
 • Нотаріальні послуги
 • печатка
 • Реєстрація платником ПДВ або єдиного податку.
 •  
Замовити зараз

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

Замовити послугу реєстрації ТОВ

 

l

Підготовка і підписання пакету документів

 

i

Подача документів

 

Реєстрація Бізнесу

 

РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ З ПДВ «під ключ» в Києві ціна 2600 грн. включаючи послуги нотаріуса і печатка

Реєстрація ТОВ буває з різними видами засновників:

 • Засновником резидентом (громадянином України).
 • Засновником нерезидентом фізичною особою.
 • Засновником резидентом юридичною особою.
 • Засновником нерезидентом юридичною особою.

Реєстрація ТОВ з одним засновником громадянином України.
Вартість реєстрації ТОВ з одним засновником:

1100 грн. – підготовка документів, їх подача і супровід.
350 грн. – нотаріальне завірення статуту
400 грн. – нотаріальна довіреність на реєстрацію ТОВ в держреєстрі і податкової.
250 грн. – печатку підприємства.
Загальна вартість реєстрації ТОВ на загальній системі оподаткування становить 2100 грн.

регистрация ОООРеєстрація платником єдиного податку – 500 грн. (Оплачується окремо).
Якщо засновників більше одного – додатково оплачується кожна довіреність на реєстрацію в сумі 350 грн. за 1 шт.
Отримання Електронно-цифровий підпис – 1000 грн.
Реєстрація платником ПДВ (подача заявки) – 500 грн. (Оплачується окремо).

Реєстрація ТОВ.

После проведення реєстрації, яка становить 3 робочих днів, Ви отримуєте документи:

 • Статут підприємства;
 • Печатка підприємства;
 • Виписку (Свідоцтво про реєстрацію) в якій прописана інформація про постановку на облік в Податковій, Статистикою, Пенсійному фонді.

У вартість реєстрації не включені витрати по відкриттю розрахункового рахунку в банку.
Вартість прискореної (1 день) реєстрації ТОВ обговорюється індивідуально.
Реєстрація ТОВ з одним засновником громадянином України.

Щоб відкрити ТОВ з одним засновником резидентом нам необхідні наступні документи:

 • паспорт засновника
 • ІПН засновника
 • паспорт директора (ним може бути і засновник)
 • ІПН директора

 Додатково нам необхідна інформація:
check22Назва підприємства. Воно повинно бути унікальним і не сходитися з назвою іншого ТОВ. Перевірити назва в ЄДР.
Чи можна зареєструвати ТОВ з назвою, яке раніше вже було в Єдиному державному реєстрі? Так, можна зареєструвати ТОВ, якщо Старе підприємство було перейменовано або воно ліквідовано. Якщо ж підприємство в «стані припиненням», то зареєструвати ТОВ з такою ж назвою буде неможливо. Якщо ж ви, все-таки хочете, щоб зареєстрували ТОВ з такою ж назвою, або хоча б схожим з ним, для цього можна використовувати додаткові дозволені символи.

check22 Статутний капітал підприємства. Статутний капітал не лімітований законом, його розмір може бути від 1 грн. Формування статутного капіталу ТОВ. Законом статутний капітал не обмежений ні мінімально ні максимально. Ви можете крокувати від 1 грн., Але наскільки це буде презентабельно в очах контрагентів – вирішувати вам. Немає такого поняття як відкриття попереднього рахунку, щоб на нього вносити статутний капітал. Тепер дається рівно 12 місяців для його формування. Статутний капітал ТОВ може формуватися як грошима, так і майном або комбіновано – грошима і майном. Майно оцінюється засновниками, але має відповідати ринковій вартості.

check22 КВЕД – види економічної діяльності. Кількість КВЕД не обмежена. Підібрати КВЕД.

check22Вибрать систему оподаткування: Податок на прибуток, Єдиний податок, Податок на прибуток + ПДВ. Єдиний податок + ПДВ.

check22Юридична адреса підприємства. При первинній реєстрації ТОВ договір оренди і суборенди на офіс не потрібно. Так само це може бути квартира одного із засновників, або ж квартира у власності одного із засновників. У цьому випадку необхідна копія правовстановлюючих документів. Або ж, Ви можете замовити у нас послугу «реєстрація ТОВ з юридичною адресою». Вартість юридичної адреси з поштовим обслуговуванням на рік становить 3000 грн. за рік.
Якщо, при реєстрації фірми, вам важко підібрати КВЕДи або перевірити назву підприємства – ми завжди раді допомогти Вам у цьому.

З 1го січня 2016 року процедура реєстрації ТОВ в Україні зазнала суттєвих змін. Зміни торкнулися реєстраційної форми. Тепер державний реєстратор не ставить печатку і свій підпис на статуті, а так само на ньому не пишеться реєстраційний номер в ЄДР та дата реєстрації. Статут сканується і зберігатися в реєстрі, до якого мають доступ державні служби та сама юридична особа за допомогою коду, зазначеного в Описі, яку видає державний реєстратор. Виписку (свідоцтво про реєстрацію ТОВ) можна роздрукувати з ЄДР, використавши код з Опису. Виписка, так само, без печатки та підпису державного реєстратора.

Реєстрація ТОВ Київ і область під ключ. Акцентуємо вашу увагу:

1. Ми реєструємо в усіх необхідних фондах.

2. Реєстрація ТОВ в Київській області здійснюється за тією ж процедурою, як і реєстрація ТОВ в Києві.

Реєстрація ТОВ за новими правилами

Реєстрація ТОв за новими правиламиВже вступив в силу ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» 17 червня 2018 року, який приніс бізнесу нові можливості і нові складності. У законі міститься норма, яка регулює нові вимоги до статутних документів, а також умови і порядок реєстрації підприємств. Що це означає для бізнесу? Тепер всі компанії зобов’язані привести статут у відповідність з новим законом до 17.06.2019 року. Наша юристи складуть для Вас статут згідно нових вимог законодавства і проведуть реєстрацію вашої компанії за новими правилами без зайвих затримок. Реєстрація ТОВ за новими правилами включає в себе: – надання безкоштовної консультації з новим нормам реєстрації ТОВ; – розробка статуту в новій редакції під ваші потреби з урахуванням всіх вимог законодавства; – реєстрація ТОВ в ЄДР, податкової інспекції, пенсійному фонді та держслужбі статистики України. Що змінилося у вимогах до статуту ТОВ 2019: – введена знову можливість укладати корпоративний договір – ліквідовані вимоги на наявність Ревізійної комісії, замість неї теперб Наглядова рада; – був зменшений список вимог до мінімального списку положень статуту 2019 – скасували всі обмеження на кількість учасників – змінено порядок, яким регулювався спосіб формування (збільшення і зменшення) статутного капіталу; -Змінити порядок распеределеніе часток між учасниками і введені гарантії збереження часток учасників; – новий порядок виплати дивідендів; – нові правила прийняття рішень, виключений кворум учасників ТОВ.

ТОВ Реєстрація на модельному статуті

ТОВ Реєстрація на модельному статуті – це реєстраційний процес без затвердженого паперового статуту Зборами засновників. Що краще, реєстрація ТОВ на модельному статуті або на статуті, затвердженому Загальними зборами засновників? Хтось скаже, що модельний статут це краще, так як його немає і немає необхідності витрачати гроші на його нотаріальне завірення. Ми ж, в свою чергу, можемо твердо заявити, що наше суспільство ще не готове до електронного документообігу та більшості контрагентів необхідно подавати паперові документи. Наявність «папірці» дає більше впевненості людям у тому, що їх не обдурять. Реєстрація ТОВ на документах затверджених Загальними зборами засновників дає можливість обмежити або розширити повноваження директора, додати в перелік виняткових повноважень Загальних зборів засновників додаткові повноваження. Модельний статут позбавляє цих можливостей. Якщо ж ви реєструєте ТОВ на себе як на одного засновника, то обмеження і додаткові повноваження не потрібні. Але чи варто вам витрачати час на суперечки з людьми про те, що модельний статут є, але його немає?

Реєстрація ТОВ на одного засновника, який вже є єдиним засновником іншого підприємства.

Закон «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» на пряму забороняє бути єдиним засновником двох підприємств, але закон не забороняє купувати корпоративні права іншої юридичної особи. Це означає, що ви будучи єдиним учасником однієї юридичної особи (ТОВ) можете купити 100% частки іншої юридичної особи. Так само, звертаючись в нашу юридичну компанію, ви зможете вирішити питання РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ на одного засновника, якщо він є одноосібним власником 100% статутного капіталу іншого ТОВ без покупки корпоративних прав.

Реєстрація ТОВ без печатки

На початку 2016 року набули чинності законопроекти, що дозволяють працювати юридичним особам без друку. Але чи працює цей закон сьогодні? По закінченню декількох кварталів, можна з упевненістю заявити, що цей закон не працює навіть в державних установах. Люди, які беруть документи відкрито говорять, що «у них» потрібна друк. Мотивуючи це тим, що раптом документи підроблені …

Електронна реєстрація ТОВ.
Так само, з 2016 року є закон про реєстрацію юридичних осіб через Інтернет, самостійно. Цей закон передбачає реєстрацію електронно-цифрового підпису (ЕЦП) в податковій і на її підставі ви самостійно зможете через сайт Міністерства Юстиції здійснити реєстрацію ТОВ. Закон є, але він ще не працює. І сам процес вивчення отримання ЕЦП, вивчення непростого інтерфейсу сайту Міністерства Юстиції забере у вас більше часу, ніж традиційний.
Реєстрація ТОВ через нотаріуса.
2016 рік став щедрим на зміни і щедрим на роботу для нотаріусів – їм віддали шмат роботи в області реєстрації юридичних осіб та підприємців. Нотаріуси зраділи але не на довго. У чому ж проблема? Проблема реєстрації ТОВ за допомогою нотаріату полягає в тому, що їх можуть підставити. Заробіток відносно невеликий, а проблем вони можуть отримати чимало. З відгуків, нотаріус через реєстрацію ТОВ може стати жертвою (співучасником) рейдерського захоплення, коли документи підроблені. Як наслідок – це обшуки, дача свідчень. «Заробивши» грошей нотаріуси тепер реєструють ТОВ тільки для «своїх» або зовсім не реєструють від гріха подалі.
Реєстрація ТОВ з засновником Юридичною особою.
Реєстрація ТОВ з засновником юридичною особою вимагає наступні документи: копія свідоцтва про реєстрацію юридичної особи (Витяг); Копія статуту; Копія Статистики; Протокол зборів засновників про рішення створення підприємства; Копія паспорта, ІПН директора нового підприємства; Довіреність від підприємства. Всю документацію для реєстрації розробляють наші юристи. Вартість реєстрації ТОВ з засновником юридичною особою становить 2500 грн. без урахування нотаріальні витрати.
Реєстрація ТОВ з засновником нерезидентом
Вартість наших послуг з реєстрації ТОВ з нерезидентом становить 2500 грн., Нотаріальні витрати від 800 грн. Термін реєстрації 2-3 робочих дня. Для нерезидента необхідно отримати в Україні індивідуальний податковий номер (ІПН). Вартість наших послуг складає 600 грн., Термін 5 робочих днів. Вартість перекладу паспорта на українську мову – від 150 грн. Щоб нерезидент міг працювати директором, йому необхідно отримати Дозвіл на роботу. З документів необхідно: паспорт, ІПН, Диплом (з апостилем), 6 матових фотографій 3,5 * 4,5. Вартість наших послуг для отримання дозволу на роботу становить 3500 грн., Держмито 6000 грн. Після отримання дозволу на роботу необхідно виїхати в свою країну і в консульстві України отримати візу D (для роботи). Після отримання візи необхідно в’їхати в Україну і отримати посвідку на проживання – вартість 2800 грн. +700 грн. страховка. Протягом місяця після отримання посвідки на проживання необхідно прописатися. Якщо вам необхідна прописка в Києві на рік – послуги надання стоять 6000 грн. Термін отримання дозволу на роботу з видом на проживання становить 3 тижні. Для економії грошей і часу, щоб не чекати на території України видачі ІПН, нерезидент може видати в своїй країні перебування нотаріальну довіреність з подальшим переведенням її на українську мову на довірену особу, яка буде підписувати статут і протокол з правом передоручення третім особам для реєстрації юридичної особи в державних органах.
Реєстрація ТОВ з засновником нерезидентом юридичною особою.
Реєстрація ТОВ з засновником нерезидентом юридичною особою. Цена 2500 грн. + Нотаріальні витрати. Реєстрація підприємства з нерезидентом юридичною особою в Україні популярна послуга в нашій компанії. Для реєстрації ТОВ в Україні з нерезидентом юридичною особою необхідні такі документи: Свідоцтво про реєстрацію іноземної компанії або Витримка (Витяг) з держреєстру юридичних осіб. Протокол іноземної компанії з рішенням про реєстрацію та заснування юридичної особи в Україні. Довіреність на підписанта установчих документів української компанії. Всі документи, що відносяться до іноземної компанії необхідно перевести на українську мову і завірити нотаріально. Варто відзначити, що якщо, країна засновника-нерезидента не підписувала Гаазьку конвенцію про взаємне визнання документів, то їх необхідно апостилювати. Вартість перекладу документів для кожного клієнта індивідуальна і залежить від кількості знаків в документах. Після перекладу докуметов, можна приступати до оформлення статуту та протоколу української компанії. Термін реєстрації ТОВ з нерезидентом юридичною особою становить 2-3 робочих дня. Після реєстрації ТОВ, можна подавати документи на отримання Єдиного податку або ПДВ, відкривати розрахунковий рахунок у банку.

Поширені запитання:

Чи потрібно завіряти статут ТОВ у нотаріуса?
Згідно ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури організації суспільства» від 24.04.2011 року №3263-VI було скасовано положення статті 5 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та ФОП», яке передбачало необхідність нотаріального завірення підписів засновників. Однак слід зауважити, що при відсутності нотаріально завіреного втомлюватися процесі ведення діяльності можуть виникнути деякі проблеми, наприклад як при відкритті рахунку в деяких банках.
При реєстрації підприємства чи можливо вказати прописку засновника як юридична адреса?
Законодавством не заборонена реєстрація підприємства на домашню адресу. Досить часто підприємці реєструють юридичну адресу за адресою прописки. Реєстрація на домашню адресу позбавляє від необхідності покупки юридичної адреси при відсутність офісу на перших порах, і відповідно може допомогти заощадити гроші. Основний недолік того що ТОВ реєструється за адресою засновника, це те що перевіряючі органи, в тому числі і податкова поліція зможуть входити до вас в квартиру для перевірки вашого підприємства, ну і звичайно це зменшує статус компанії.
Який контактний телефон необхідно вказувати при реєстрації компанії?
Під час реєстрації необхідно вказати контактний телефон, який буде вноситися до Державного реєстру. Цей телефон всі державні органи (податкова інспекція, ПФ і інші фонди) будуть використовувати для зв’язку з вашим підприємством при виникненні будь-яких питань. При актуальності номера ви зможете оперативно відреагувати на їхні запити. Найкраще вказати стаціонарний телефон, так як державним службовцям не завжди дозволено дзвонити на мобільні номери, а використовувати свої особистий телефон в службових цілях не кожен буде.
Чи можливо при замовленні печатки підприємства попросити щоб преса була на англійській мові?
Так, це можливо, при цьому по колу друку буде назва державною мовою.
Чи можливо зареєструвати статут компанії на іншій мові - російською / англійською / німецькою?
Згідно з чинним законодавством статут ТОВ повинен бути на державну мову – українську. Але при цьому можливо підготувати статут на двох мовах, один з яких український, а другий, наприклад, російську або англійську. При замовленні реєстрації ТОВ в Юридичній компанії «Факторія Груп», ми можемо підготувати Вам статути з використанням англійської, російської, німецької або італійської мов.
Як вибрати види діяльності підприємства по КВЕД 2012 та яка кількість можна внести до ЄДР?
Законодавством не обмежена кількість видів діяльності. Але один вид діяльності повинен бути основним вказано.
Який банк краще вибрати для обслуговування розрахункового рахунку?
У разі відкриття рахунку в банку варто враховувати не тільки імідж банку і надійність банку, але і доброзичливість персоналу, наявність бюрократії і близькість відділення від вашого місцезнаходження.
Яку систему оподаткування варто вибрати при реєстрації ТОВ?
На территории України в Податковий законодавстві визначили две основні категорії: єдиний податок (спрощена система оподаткування) и податок на прибуток на загально підставах (загальна система оподаткування). Загальна система оподаткування в Україні: підприємства, Які являються платниками податку на прибуток и ПДВ (обов’язкові податок только, если оборот підприємства перевіщує 1 млн грн. За останні 12 місяців.). Розмір податку на прибуток в т.ч. для компаний з іноземними засновниками ставити – 18%. ПДВ – 20% Спрощена система: Будь-яке підприємство при реєстрації и пізніше может перейти на спрощений систему оподаткування, Якщо не підпадає під обмеження. Спрощена система оподаткування предполагает Сплату єдиного податку, для юридичних осіб – 5%, и 3% для юридичних осіб платників ПДВ.
Чому державний реєстратор може видати рішення-відмова про реєстрацію ТОВ:
1. Невідповідність документів Закону «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців». Їх необхідно доопрацювати і по-новому подати державному реєстратору.
2. Невідповідність інформації в ЄДР та поданих документів. За засновнику або директору в ЄДР може перебувати раніше занесена інформація (паспортні дані), які на дату подачі документів змінилися. В цьому випадку, необхідно вносити зміни до ЄДР.
3. Неправильно заповнена реєстраційна форма.
4. Неповний пакет документів.

Нам довіряють:

[logocarousel id=”2469″]

Згідно з чинним законодавством, всі суб’єкти господарської діяльності зобов’язані вести бухгалтерський і податковий облік після реєстрації бізнесу. Для зменшення витрат на штат бухгалтерії, ми рекомендуємо звернутися до наших фахівців для бухгалтерського обслуговування на аутсорсинг.

Реєстрація ТОВ у Шевченківському районі, Подільському районі, Оболонському районі, Святошинському районі, Деснянському районі, Солом’янському районі, Деснянському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі. Наші адреси:

Метро Житомирська: вул. Феодори Пушиної, 23/25
Метро Шулявка: вул. А Довженка 12-А офіс 312. Основний офіс.
Метро КПІ: просп. Перемоги, 33
Метро Університет: вул. Пирогова, 5а
Метро Театральна: вул. Богдана Хмельницького, 9б
Метро Арсенальна: вул. Московська, 5 / 2б
Метро Лівобережна: вул. Раїси Окіпної, 4
Метро Чернігівська: вул. Попудренка, 54
Метро Героїв Дніпра: вул. Г. Дніпра 43
Метро Мінська: Оболонський просп., 21
Метро Петрівка: Московський просп., 23
Метро Контрактова Площа: вул. Хорива, 25/12
Метро Льва Толстого: вул. Толстого Льва, 6
Метро Палац Україна: вул. Червоноармійська, 111/113
Метро Голосіївська: просп. 40-річчя Жовтня, 70
Метро Іподром: просп. Академіка Глушкова, 10
Метро Бориспільська: Харківське ш., 201/203
Метро Харківська: вул. Декабристів, 12/37
Метро Осокорки: просп. Бажана Миколи, 10
Метро Дружби Народів: бул. Приймаченко Марії, 6
Метро Кловська: вул. Мечникова, 3
Метро Лук’янівка: вул. Дегтярівська, 9
Метро Дорогожичі: вул. Щусєва, 4

Для замовлення послуги «Реєстрація ТОВ» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Одна річ, яка мені найбільше сподобалася це оперативне вирішення всіх питань. Ми невірно відправили адресу по зміні юридичної адреси. Ну а помітили це тільки після перереєстрації, юристи Факторії Груп оперативно змінили інформацію в реєстрі.

Илона Матвей
Перша фінансова компанія

Реєстрував ФОП, все пройшло успішно, в обумовлені терміни. По телефону завжди адекватно відповідали на мої запитання. В цілому я залишився задоволений, зауважень немає. Так тримати, молодці!

Сергей Козаченко

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна

З’явилася необхідність зареєструвати нову фірму в Києві. Зробили все швидко. Допомогли вибрати оптимальну систему оподаткування. Дякуємо.

Дмитрий Боч
Директор

Побудували будинок в Шпитьках, Києво-Святошинського району, добре що відразу зробили будівельний паспорт. Ввели швидко в експлуатацію будинок за допомогою юристів Факторія груп. Допомогли з деякими питаннями по свердловині.

Богдан

Самі Реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – і тоді вже отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор Руководитель Смарт Групп Иновации

Компанія Факторія Груп допомогла мені встигнути укласти хороший контракт з іноземним інвестором і не упустити великий контракт. Оперативно зареєстрували фірму.

Василий Алексеевич
ООО Подари улыбку

Досить швидко зробили для мого чоловіка іноземця ідентифікаційний код і зареєстрували компанію, а також допомогли визначитися з вибором системи оподаткування. Хороший бухгалтер відповів відразу на всі наші запитання. Дякую за швидкість у вирішенні питання.

Марина Лукьяненко

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Я раджу цю компанію тим, хто хоче швидко закрити свiй ФОП без проблем.

Григорий Иванович
Бывший директор компании

[ratings]

Смена учредителя через нотариуса

Смена учредителя через нотариуса Выход из состава учредителей через нотариуса   Смена учредителя ООО или нескольких одновременно, является сделкой, в которой корпоративные права одного или нескольких участников предприятия передаются новым собственникам. Любой...
Читать далее

Смена КВЕД через нотариуса

Смена КВЕД через нотариуса Киев Смена видов деятельности в ООО,ТОВ ,ФОП, СПД, ЧП Смена КВЕД через нотариуса  может потребоваться, когда учредители хотят открыть новые направления в бизнесе. Или же необходимо, актуализировать данные по действующему классификатору. В...
Читать далее

Смена КВЭД

изменение квед ооо И ФЛП Мы экономим Ваше время и деньги! А Вы работаете и зарабатываете здесь и сейчас, вместо того, чтобы вникать и готовить документы. 1 % Довольных клиентов > 1 Лет успешного опыта > 1 Пройденных изменений Смена КВЕД КиевСмена видов деятельности в...
Читать далее

Смена юридического адреса предприятия

Смена юридического адреса предприятия Смена юридического адреса со сменой налоговой и без Смена юридического адреса предприятия - это смена места нахождения органа управления предприятием. Когда создается предприятие, обязательным условием необходимо указывать...
Читать далее

Перерегистрация адреса юридического лица

Перерегистрация адреса юридического лица Смена юридического адреса со сменой налоговой и без Перерегистрация адреса юридического лица - это смена места нахождения органа управления предприятием. Когда создается предприятие, обязательным условием необходимо указывать...
Читать далее

Смена юридического адреса без смены налоговой

Смена юридического адреса без смены налоговой Киев Смена юридического адреса без смены налоговой - это смена места нахождения органа управления предприятием в том же районе города или . Когда создается предприятие, обязательным условием необходимо указывать...
Читать далее

Сменить юридический адрес фирмы

Сменить юридический адрес фирмы Киев Смена юридического адреса со сменой налоговой и без Сменить юридический адрес фирмы - это смена места нахождения органа управления предприятием. Когда создается предприятие, обязательным условием необходимо указывать местоположение...
Читать далее

Услуги по смене юридического адреса

Услуги по смене юридического адреса ООО Киев Смена юридического адреса со сменой налоговой и без Услуги по смене юридического адреса ООО - это смена места нахождения органа управления предприятием. Когда создается предприятие, обязательным условием необходимо...
Читать далее

Перерегистрация юр адреса

Перерегистрация юр адреса ООО  Киев Смена юр адреса со сменой налоговой и без Перерегистрация юр адреса ООО - это смена места нахождения органа управления предприятием. Когда создается предприятие, обязательным условием необходимо указывать местоположение предприятия....
Читать далее

Оформление юридического адреса

Оформление юридического адреса ООО  Смена юридического адреса со сменой налоговой и без Оформление юридического адреса ООО - это смена места нахождения органа управления предприятием. Когда создается предприятие, обязательным условием необходимо указывать...
Читать далее
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ