РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ З ПДВ «під ключ» в Києві ціна 2650 грн. включаючи послуги нотаріуса і печатка

 

Реєстрація ТОВ на загальній системі оподаткування под ключ 

Реєстрація ТОВ на Єдиному податку під ключ

Термінова реєстрація підприємств в Києві всього за 1 день + 1000 грн.!

Якщо у Вас немає часу чекати і потрібно ООО с НДС терміново – є готові фірми з ПДВ.

Реєстрація ТОВ – це підготовка установчих документів компанії та державна реєстрація юридичної особи в державних органах. Юристи нашої компанії протягом трьох робочих днів зареєструють Вашу фірму в ЄДР, Податкової, органах статистики, ПФ з подальшим вибором системи оподаткування: Загальна система оподаткування, Єдиний податок, Податок на додаткову вартість.

Багаторічний успішний досвід
Індивідуальний підхід

Гарантія якості

Безкоштовна консультація

 

Реєстрація ТОВ буває з різними видами засновників:

 • Засновником резидентом (громадянином України).
 • Засновником нерезидентом фізичною особою.
 • Засновником резидентом юридичною особою.
 • Засновником нерезидентом юридичною особою.

Реєстрація ТОВ з одним засновником громадянином України.
Вартість реєстрації ТОВ з одним засновником:

1500 грн. – підготовка документів, їх подача і супровід.
1150 грн. – нотаріальне завірення статуту

Загальна вартість реєстрації ТОВ на загальній системі оподаткування становить 2650 грн.

Реєстрація ТОВ
2650 грн
Реєстрація ТОВ з ПДВ/ЄН
3150 грн
Реєстрація ТОВ з юрадресою
+3500 грн
 

Компаній вже відкриті з нашою допомогою

> 1

регистрация ооо киев

Реєстрація платником єдиного податку – 500 грн. (Оплачується окремо). Якщо засновників більше одного – додатково оплачується кожна + 100 грн. наступ. підпис фіз. ос.; + 200 грн. юридична особа;

Реєстрація ТОВ.

После проведення реєстрації, яка становить 3 робочих днів, Ви отримуєте документи:

 • Статут підприємства;
 • Печатка підприємства;
 • Виписку (Свідоцтво про реєстрацію) в якій прописана інформація про постановку на облік в Податковій, Статистикою, Пенсійному фонді.

У вартість реєстрації не включені витрати по відкриттю розрахункового рахунку в банку. Вартість прискореної (1 день) реєстрації ТОВ обговорюється індивідуально. Реєстрація ТОВ з одним засновником громадянином України.

Щоб відкрити ТОВ з одним засновником резидентом нам необхідні наступні документи:

 • паспорт засновника
 • ІПН засновника
 • паспорт директора (ним може бути і засновник)
 • ІПН директора

 Додатково нам необхідна інформація: Назва підприємства. Воно повинно бути унікальним і не сходитися з назвою іншого ТОВ. Перевірити назва в ЄДР. Чи можна зареєструвати ТОВ з назвою, яке раніше вже було в Єдиному державному реєстрі? Так, можна зареєструвати ТОВ, якщо Старе підприємство було перейменовано або воно ліквідовано. Якщо ж підприємство в «стані припиненням», то зареєструвати ТОВ з такою ж назвою буде неможливо. Якщо ж ви, все-таки хочете, щоб зареєстрували ТОВ з такою ж назвою, або хоча б схожим з ним, для цього можна використовувати додаткові дозволені символи.

Статутний капітал підприємства. Статутний капітал не лімітований законом, його розмір може бути від 1 грн. Формування статутного капіталу ТОВ. Законом статутний капітал не обмежений ні мінімально ні максимально. Ви можете крокувати від 1 грн., Але наскільки це буде презентабельно в очах контрагентів – вирішувати вам. Немає такого поняття як відкриття попереднього рахунку, щоб на нього вносити статутний капітал. Тепер дається рівно 12 місяців для його формування. Статутний капітал ТОВ може формуватися як грошима, так і майном або комбіновано – грошима і майном. Майно оцінюється засновниками, але має відповідати ринковій вартості.

КВЕД – види економічної діяльності. Кількість КВЕД не обмежена. Підібрати КВЕД.

Вибрать систему оподаткування: Податок на прибуток, Єдиний податок, Податок на прибуток + ПДВ. Єдиний податок + ПДВ.

Юридична адреса підприємства. При первинній реєстрації ТОВ договір оренди і суборенди на офіс не потрібно. Так само це може бути квартира одного із засновників, або ж квартира у власності одного із засновників. У цьому випадку необхідна копія правовстановлюючих документів. Або ж, Ви можете замовити у нас послугу «реєстрація ТОВ з юридичною адресою». Вартість юридичної адреси з поштовим обслуговуванням на рік становить 3000 грн. за рік. Якщо, при реєстрації фірми, вам важко підібрати КВЕДи або перевірити назву підприємства – ми завжди раді допомогти Вам у цьому.

З 1го січня 2016 року процедура реєстрації ТОВ в Україні зазнала суттєвих змін. Зміни торкнулися реєстраційної форми. Тепер державний реєстратор не ставить печатку і свій підпис на статуті, а так само на ньому не пишеться реєстраційний номер в ЄДР та дата реєстрації. Статут сканується і зберігатися в реєстрі, до якого мають доступ державні служби та сама юридична особа за допомогою коду, зазначеного в Описі, яку видає державний реєстратор. Виписку (свідоцтво про реєстрацію ТОВ) можна роздрукувати з ЄДР, використавши код з Опису. Виписка, так само, без печатки та підпису державного реєстратора.

Реєстрація ТОВ Київ і область під ключ. Акцентуємо вашу увагу:

1. Ми реєструємо в усіх необхідних фондах.

2. Реєстрація ТОВ в Київській області здійснюється за тією ж процедурою, як і реєстрація ТОВ в Києві.

Вже вступив в силу ЗУ «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» 17 червня 2018 року, який приніс бізнесу нові можливості і нові складності. У законі міститься норма, яка регулює нові вимоги до статутних документів, а також умови і порядок реєстрації підприємств. Що це означає для бізнесу? Тепер всі компанії зобов’язані привести статут у відповідність з новим законом до 17.06.2019 року. Наша юристи складуть для Вас статут згідно нових вимог законодавства і проведуть реєстрацію вашої компанії за новими правилами без зайвих затримок. Реєстрація ТОВ за новими правилами включає в себе: – надання безкоштовної консультації з новим нормам реєстрації ТОВ; – розробка статуту в новій редакції під ваші потреби з урахуванням всіх вимог законодавства; – реєстрація ТОВ в ЄДР, податкової інспекції, пенсійному фонді та держслужбі статистики України. Що змінилося у вимогах до статуту ТОВ 2019: – введена знову можливість укладати корпоративний договір – ліквідовані вимоги на наявність Ревізійної комісії, замість неї теперб Наглядова рада; – був зменшений список вимог до мінімального списку положень статуту 2019 – скасували всі обмеження на кількість учасників – змінено порядок, яким регулювався спосіб формування (збільшення і зменшення) статутного капіталу; -Змінити порядок распеределеніе часток між учасниками і введені гарантії збереження часток учасників; – новий порядок виплати дивідендів; – нові правила прийняття рішень, виключений кворум учасників ТОВ.

ТОВ Реєстрація на модельному статуті – це реєстраційний процес без затвердженого паперового статуту Зборами засновників. Що краще, реєстрація ТОВ на модельному статуті або на статуті, затвердженому Загальними зборами засновників? Хтось скаже, що модельний статут це краще, так як його немає і немає необхідності витрачати гроші на його нотаріальне завірення. Ми ж, в свою чергу, можемо твердо заявити, що наше суспільство ще не готове до електронного документообігу та більшості контрагентів необхідно подавати паперові документи. Наявність «папірці» дає більше впевненості людям у тому, що їх не обдурять. Реєстрація ТОВ на документах затверджених Загальними зборами засновників дає можливість обмежити або розширити повноваження директора, додати в перелік виняткових повноважень Загальних зборів засновників додаткові повноваження. Модельний статут позбавляє цих можливостей. Якщо ж ви реєструєте ТОВ на себе як на одного засновника, то обмеження і додаткові повноваження не потрібні. Але чи варто вам витрачати час на суперечки з людьми про те, що модельний статут є, але його немає?

Закон «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців» на пряму забороняє бути єдиним засновником двох підприємств, але закон не забороняє купувати корпоративні права іншої юридичної особи. Це означає, що ви будучи єдиним учасником однієї юридичної особи (ТОВ) можете купити 100% частки іншої юридичної особи. Так само, звертаючись в нашу юридичну компанію, ви зможете вирішити питання РЕЄСТРАЦІЇ ТОВ на одного засновника, якщо він є одноосібним власником 100% статутного капіталу іншого ТОВ без покупки корпоративних прав.

На початку 2016 року набули чинності законопроекти, що дозволяють працювати юридичним особам без друку. Але чи працює цей закон сьогодні? По закінченню декількох кварталів, можна з упевненістю заявити, що цей закон не працює навіть в державних установах. Люди, які беруть документи відкрито говорять, що «у них» потрібна друк. Мотивуючи це тим, що раптом документи підроблені …

Так само, з 2016 року є закон про реєстрацію юридичних осіб через Інтернет, самостійно. Цей закон передбачає реєстрацію електронно-цифрового підпису (ЕЦП) в податковій і на її підставі ви самостійно зможете через сайт Міністерства Юстиції здійснити реєстрацію ТОВ. Закон є, але він ще не працює. І сам процес вивчення отримання ЕЦП, вивчення непростого інтерфейсу сайту Міністерства Юстиції забере у вас більше часу, ніж традиційний.

2016 рік став щедрим на зміни і щедрим на роботу для нотаріусів – їм віддали шмат роботи в області реєстрації юридичних осіб та підприємців. Нотаріуси зраділи але не на довго. У чому ж проблема? Проблема реєстрації ТОВ за допомогою нотаріату полягає в тому, що їх можуть підставити. Заробіток відносно невеликий, а проблем вони можуть отримати чимало. З відгуків, нотаріус через реєстрацію ТОВ може стати жертвою (співучасником) рейдерського захоплення, коли документи підроблені. Як наслідок – це обшуки, дача свідчень. «Заробивши» грошей нотаріуси тепер реєструють ТОВ тільки для «своїх» або зовсім не реєструють від гріха подалі.

Реєстрація ТОВ з засновником юридичною особою вимагає наступні документи: копія свідоцтва про реєстрацію юридичної особи (Витяг); Копія статуту; Копія Статистики; Протокол зборів засновників про рішення створення підприємства; Копія паспорта, ІПН директора нового підприємства; Довіреність від підприємства. Всю документацію для реєстрації розробляють наші юристи. Вартість реєстрації ТОВ з засновником юридичною особою становить 2500 грн. без урахування нотаріальні витрати.

Вартість наших послуг з реєстрації ТОВ з нерезидентом становить 2500 грн., Нотаріальні витрати від 800 грн. Термін реєстрації 2-3 робочих дня. Для нерезидента необхідно отримати в Україні індивідуальний податковий номер (ІПН). Вартість наших послуг складає 600 грн., Термін 5 робочих днів. Вартість перекладу паспорта на українську мову – від 150 грн. Щоб нерезидент міг працювати директором, йому необхідно отримати Дозвіл на роботу. З документів необхідно: паспорт, ІПН, Диплом (з апостилем), 6 матових фотографій 3,5 * 4,5. Вартість наших послуг для отримання дозволу на роботу становить 3500 грн., Держмито 6000 грн. Після отримання дозволу на роботу необхідно виїхати в свою країну і в консульстві України отримати візу D (для роботи). Після отримання візи необхідно в’їхати в Україну і отримати посвідку на проживання – вартість 2800 грн. +700 грн. страховка. Протягом місяця після отримання посвідки на проживання необхідно прописатися. Якщо вам необхідна прописка в Києві на рік – послуги надання стоять 6000 грн. Термін отримання дозволу на роботу з видом на проживання становить 3 тижні. Для економії грошей і часу, щоб не чекати на території України видачі ІПН, нерезидент може видати в своїй країні перебування нотаріальну довіреність з подальшим переведенням її на українську мову на довірену особу, яка буде підписувати статут і протокол з правом передоручення третім особам для реєстрації юридичної особи в державних органах.

Реєстрація ТОВ з засновником нерезидентом юридичною особою. Цена 2500 грн. + Нотаріальні витрати. Реєстрація підприємства з нерезидентом юридичною особою в Україні популярна послуга в нашій компанії. Для реєстрації ТОВ в Україні з нерезидентом юридичною особою необхідні такі документи: Свідоцтво про реєстрацію іноземної компанії або Витримка (Витяг) з держреєстру юридичних осіб. Протокол іноземної компанії з рішенням про реєстрацію та заснування юридичної особи в Україні. Довіреність на підписанта установчих документів української компанії. Всі документи, що відносяться до іноземної компанії необхідно перевести на українську мову і завірити нотаріально. Варто відзначити, що якщо, країна засновника-нерезидента не підписувала Гаазьку конвенцію про взаємне визнання документів, то їх необхідно апостилювати. Вартість перекладу документів для кожного клієнта індивідуальна і залежить від кількості знаків в документах. Після перекладу докуметов, можна приступати до оформлення статуту та протоколу української компанії. Термін реєстрації ТОВ з нерезидентом юридичною особою становить 2-3 робочих дня. Після реєстрації ТОВ, можна подавати документи на отримання Єдиного податку або ПДВ, відкривати розрахунковий рахунок у банку.
Як це працює?

Заявка на відкриття ТОВ

Ви можете подати заявку просто зателефонувавши нам!

Зустріч займе 20 хвилин

Вам необхідний мінімальний пакет документів і повідомити юристам, чим хочете займатися

Реєстрація ТОВ в ЄДР та податкової

Подача всіх необхідних документів для відкриття ТОВ.

Отримання пакета документів

Можна відкривати рахунок в банку і починати роботу.

Документи, які ви отримаєте після реєстрації ТОВ:

Статут та Протокол зборів

Виписка з ЄДР про реєстрацію ТОВ

Опис документів з кодом для доступу до ЄДР

Печатка

* Витяг про взяття на облік платникомНДС

* Витяг про взяття на облік платником єдиного податку

Часті питання з приводу реєстрації ТОВ в Україні:

Згідно ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури організації суспільства» від 24.04.2011 року №3263-VI було скасовано положення статті 5 ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб та ФОП», яке передбачало необхідність нотаріального завірення підписів засновників. Однак слід зауважити, що при відсутності нотаріально завіреного втомлюватися процесі ведення діяльності можуть виникнути деякі проблеми, наприклад як при відкритті рахунку в деяких банках.

Законодавством не заборонена реєстрація підприємства на домашню адресу. Досить часто підприємці реєструють юридичну адресу за адресою прописки. Реєстрація на домашню адресу позбавляє від необхідності покупки юридичної адреси при відсутність офісу на перших порах, і відповідно може допомогти заощадити гроші. Основний недолік того що ТОВ реєструється за адресою засновника, це те що перевіряючі органи, в тому числі і податкова поліція зможуть входити до вас в квартиру для перевірки вашого підприємства, ну і звичайно це зменшує статус компанії.

Під час реєстрації необхідно вказати контактний телефон, який буде вноситися до Державного реєстру. Цей телефон всі державні органи (податкова інспекція, ПФ і інші фонди) будуть використовувати для зв’язку з вашим підприємством при виникненні будь-яких питань. При актуальності номера ви зможете оперативно відреагувати на їхні запити. Найкраще вказати стаціонарний телефон, так як державним службовцям не завжди дозволено дзвонити на мобільні номери, а використовувати свої особистий телефон в службових цілях не кожен буде.

Так, це можливо, при цьому по колу друку буде назва державною мовою.

Згідно з чинним законодавством статут ТОВ повинен бути на державну мову – українську. Але при цьому можливо підготувати статут на двох мовах, один з яких український, а другий, наприклад, російську або англійську. При замовленні реєстрації ТОВ в Юридичній компанії «Факторія Груп», ми можемо підготувати Вам статути з використанням англійської, російської, німецької або італійської мов.

Законодавством не обмежена кількість видів діяльності. Але один вид діяльності повинен бути основним вказано.

У разі відкриття рахунку в банку варто враховувати не тільки імідж банку і надійність банку, але і доброзичливість персоналу, наявність бюрократії і близькість відділення від вашого місцезнаходження.

На территории України в Податковий законодавстві визначили две основні категорії: єдиний податок (спрощена система оподаткування) и податок на прибуток на загально підставах (загальна система оподаткування). Загальна система оподаткування в Україні: підприємства, Які являються платниками податку на прибуток и ПДВ (обов’язкові податок только, если оборот підприємства перевіщує 1 млн грн. За останні 12 місяців.). Розмір податку на прибуток в т.ч. для компаний з іноземними засновниками ставити – 18%. ПДВ – 20% Спрощена система: Будь-яке підприємство при реєстрації и пізніше может перейти на спрощений систему оподаткування, Якщо не підпадає під обмеження. Спрощена система оподаткування предполагает Сплату єдиного податку, для юридичних осіб – 5%, и 3% для юридичних осіб платників ПДВ.

1. Невідповідність документів Закону «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців». Їх необхідно доопрацювати і по-новому подати державному реєстратору.
2. Невідповідність інформації в ЄДР та поданих документів. За засновнику або директору в ЄДР може перебувати раніше занесена інформація (паспортні дані), які на дату подачі документів змінилися. В цьому випадку, необхідно вносити зміни до ЄДР.
3. Неправильно заповнена реєстраційна форма.
4. Неповний пакет документів.

 

 

Згідно з чинним законодавством, всі суб’єкти господарської діяльності зобов’язані вести бухгалтерський і податковий облік після реєстрації бізнесу. Для зменшення витрат на штат бухгалтерії, ми рекомендуємо звернутися до наших фахівців для бухгалтерського обслуговування на аутсорсинг.

Реєстрація ТОВ у Шевченківському районі, Подільському районі, Оболонському районі, Святошинському районі, Деснянському районі, Солом’янському районі, Деснянському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі. Наші адреси:

Метро Житомирська: вул. Феодори Пушиної, 23/25
Метро Шулявка: вул. А Довженка 12-А офіс 312. Основний офіс.
Метро КПІ: просп. Перемоги, 33
Метро Університет: вул. Пирогова, 5а
Метро Театральна: вул. Богдана Хмельницького, 9б
Метро Арсенальна: вул. Московська, 5 / 2б
Метро Лівобережна: вул. Раїси Окіпної, 4
Метро Чернігівська: вул. Попудренка, 54
Метро Героїв Дніпра: вул. Г. Дніпра 43
Метро Мінська: Оболонський просп., 21
Метро Петрівка: Московський просп., 23
Метро Контрактова Площа: вул. Хорива, 25/12
Метро Льва Толстого: вул. Толстого Льва, 6
Метро Палац Україна: вул. Червоноармійська, 111/113
Метро Голосіївська: просп. 40-річчя Жовтня, 70
Метро Іподром: просп. Академіка Глушкова, 10
Метро Бориспільська: Харківське ш., 201/203
Метро Харківська: вул. Декабристів, 12/37
Метро Осокорки: просп. Бажана Миколи, 10
Метро Дружби Народів: бул. Приймаченко Марії, 6
Метро Кловська: вул. Мечникова, 3
Метро Лук’янівка: вул. Дегтярівська, 9
Метро Дорогожичі: вул. Щусєва, 4

Для замовлення послуги «Реєстрація ТОВ» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

 

 

Догори