Select Page

Ліквідація ТОВ без боргів Київ 

Закрити ТОВ без боргів ціна


Ліквідація ТОВ без боргів в юридичній компанії Факторія Груп – це швидко, надійно і якісно.

Як закрити ТОВ без боргів?

Давайте розберемося, коли можна вважати підприємство без боргів по зарплаті, податках, перед контрагентами. Суб’єктивної думки директора або засновника, що ми все робили правильно і податки платили і контрагенти не скаржаться мало. Юридично, компанія вважається без боргів, коли складено остаточний ліквідаційний баланс і податкова не просить заплатити штрафи.

Як відбувається процедура ліквідації?

Закрити ТОВ без боргівЛіквідація підприємства без боргів починається з рішення власника про припинення діяльності компанії. Дане рішення має вигляд протоколу зборів засновників, в якому прописується причина закриття ТОВ, призначається ліквідаційна комісія і терміни пред’явлення претензій від кредиторів, не менше двох місяців. Протокол зборів засновників посвідчується нотаріально і подається державному реєстратору для внесення запису про припинення діяльності компанії в ЄДР.

Протягом 10 днів, після подачі документів держреєстратору, необхідно подати документи в податкову, щоб призначили перевірку.

Після закінчення строку пред’явлення претензій від кредиторів, і після проходження аудиту в податковій, формується кінцевий ліквідаційний баланс, в архів подаються документи підприємства, які підлягають тривалому зберіганню. Тільки після цих дій можна офіційно заявити, що компанія не має боргів. 

 

Замовити зараз Ліквідацію ТОВ

Працюючи з професіоналами – ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (3 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...