Внесення змін в статут ТОВ та ТДВ 2018-2019

}

Успішний багаторічний досвід

Гарантія якості

Допомога в підготовці документів

Комплексне рішення задач

Компаній, які з нашою допомогою внесли зміни до статуту згідно законодавства в 2018 році

Внесення змін до статуту  ТОВ і ТДВ 2018

12 березня 2018 року був підписаний новий Закон України “Про товариства з обмеженою відповідальністю та додаткові отсветсвенностью” № 2275, який був вже раніше прийнятий Верховною Радою в лютому цього ж року на основі законопроекту №4666 від 13.05.2016. Закон вступає в чинності 17 червня 2018 року.

Зважаючи на ці нововведень статути підприємств повинні бути приведені у відповідність з новим законодательтсвом до 17 червня 2019 року, тобто до цієї дати положення діючі статутів без змін матимуть силу. Звертаємо увагу, що по закінченню цього терміну – положення статуту стануть недійсними. При цьому, державний платіж за внесення змін до статуті не взімаеться.

Хочемо зазначити, що даний закон вмістив в себе ряд значних змін в порядку регілірованія багатьох аспектів діяльності підприємств в порівнянні з попереднім законодавством. У яких пунктах потрібно врахувати зміни:

– Органи управління підприємства

– фонди підприємства;

– перехід і відчуження частки учасників;

– правила здійснення великих угод;

– скликання і повноваження загальних зборів засновників, голосування кворум;

– інші пункти.

Нашими юристами був розроблений статут відповідно до прийнятого закону.

Ви можете замовити у нас

– новий статут для ТОВ і оформити измения самостійно зателефонувавши нам 093 20020 11 або 044 383 06 76. Вартість 500 грн;

– розробка нового статуту для вашого підприємства – 1000 грн.

– комплексну послугу по приведенню статуту в соотвествие до законодавства з проведенням змін в державному реєстрі. Вартість процедури 2500 грн з нотаріальними послугами.

Нам довіряють:

[logocarousel id=”2469″]

Для замовлення послуги Внесення змін до статуту відповідно до ЗУ “Про ТОВ та ТДВ” 2018 звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@faktoria-group.com.ua.

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна

Самі Реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – і тоді вже отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор Руководитель Смарт Групп Иновации

З’явилася необхідність зареєструвати нову фірму в Києві. Зробили все швидко. Допомогли вибрати оптимальну систему оподаткування. Дякуємо.

Дмитрий Боч
Директор

Досить швидко зробили для мого чоловіка іноземця ідентифікаційний код і зареєстрували компанію, а також допомогли визначитися з вибором системи оподаткування. Хороший бухгалтер відповів відразу на всі наші запитання. Дякую за швидкість у вирішенні питання.

Марина Лукьяненко

Реєстрував ФОП, все пройшло успішно, в обумовлені терміни. По телефону завжди адекватно відповідали на мої запитання. В цілому я залишився задоволений, зауважень немає. Так тримати, молодці!

Сергей Козаченко

Побудували будинок в Шпитьках, Києво-Святошинського району, добре що відразу зробили будівельний паспорт. Ввели швидко в експлуатацію будинок за допомогою юристів Факторія груп. Допомогли з деякими питаннями по свердловині.

Богдан

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Я раджу цю компанію тим, хто хоче швидко закрити свiй ФОП без проблем.

Григорий Иванович
Бывший директор компании

Компанія Факторія Груп допомогла мені встигнути укласти хороший контракт з іноземним інвестором і не упустити великий контракт. Оперативно зареєстрували фірму.

Василий Алексеевич
ООО Подари улыбку

Одна річ, яка мені найбільше сподобалася це оперативне вирішення всіх питань. Ми невірно відправили адресу по зміні юридичної адреси. Ну а помітили це тільки після перереєстрації, юристи Факторії Груп оперативно змінили інформацію в реєстрі.

Илона Матвей
Перша фінансова компанія
ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ