Реєстрації Громадської організації Івано-Франківськ 2019

Документи для реєстрації Громадської організації 

Перелік необхідних документів для реєстрації Громадської організації
– Назва
– Юридична адреса
– Копії паспортів, довідок про присвоєння ідентифікаційного номера Голови правління, двох членів правління
– Копії паспортів, довідок про присвоєння ідентифікаційного номера Глави ревізійної комісії, двох членів ревізійної комісії
Термін виконання -14 днів.

Опис юридичних послуг:

Створення будь-якого громадського об’єднання громадян справа непроста, трудомістка і енерговитратне. Основні труднощі виникають з заповненням паперів, назвою організації, її цілями і складанням статуту. На цьому етапі засновників ГО – підстерігає безліч нюансів, розібратися в яких може лише досвідчений юрист.

Компанія «Факторія Груп» на сьогоднішній день допомогла з’явитися на світ багатьом громадським організаціям Київа та регіонів. Для досягнення успіху ми використовуємо чітку схему роботи з документами і налагоджену співпрацю з державними органами, яке виключає виникнення накладок і помилок.

Основні тонкощі реєстрації Громадської Організації

ГО – це офіційно зареєстроване об’єднання громадян з метою захисту спільних інтересів (соціальних, економічних, національних, культурних, спортивних та ін.). Право на її реєстрацію має практично будь-яка людина, яка досягла 18 років (для дитячих та молодіжних ГО – 15 років), незалежно від громадянства. Для того, щоб відкрити ГО, потрібно як правило 6 учасників: Глава правління, два члена правління, Голова ревізійної комісії, два члена ревізійної комісії.

Тобто, можливість захистити свої інтереси є у кожного. Головне, підійти до цього з розумом! Ситуація в країні склалася так, що народження нового об’єднання проходить кілька кіл бюрократичної рутини. Все це займає багато часу і нервів, плюс існує маса можливостей зробити невірний крок, і все доведеться починати спочатку. Саме тому необхідно звернутися за допомогою до дружньої команди фахівців «Факторія Груп»! Ми допоможемо:

  • визначити чіткі цілі майбутньої організації;
  • визначитися з назвою, перевірити його унікальність;
  • грамотно скласти статут;
  • отримати всі дозволи державних органів;
  • повністю зареєструвати ГО «під ключ»;
  • виготовити оригінальну печатку для ГО;
  • підтримувати стабільну діяльність організації, надаючи своєчасну юридичну допомогу!

Так як громадська організація може володіти майном і коштами, необхідно детально і максимально прозоро прописувати статут. Це вбереже вашу ГО від фінансових проблем і неприємних несподіванок. Довіртеся професіоналам – зателефонуйте нам і отримаєте безкоштовну ознайомлювальну консультацію від вашого особистого юриста!

Не втрачайте час на самостійну реєстрацію ГО! Зверніться в компанію «Факторія Груп» – і отримаєте готову організацію в найкоротші терміни і за оптимальною ціною. Ми забезпечимо стабільну захист ваших інтересів!

Для замовлення послуги Реєстрація Громадської організації звертайтеся за телефонами: +380443830676; +380932002011 або пишіть запит на e-mail: info@www.faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Scroll to top