+38093 200 20 11 +38098 877 80 71
Офис: г. Киев. ул. А. Довженка, 12А, офис 312 info@faktoria-group.com.ua

Реєстрація ТОВ Київ

РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ (Товариства) З ПДВ під ключ в Києві та області ціна 1000 грн.

На безкоштовній консультації з реєстрації ТОВ фахівець нашої юридичної компанії подбає про те, щоб врахувати всі нюанси процедури. Наприклад, в разі реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю, засновником якого є громадянин іншої держави, потрібен переклад на українську мову його посвідчення особи, завірений у нотаріуса. Крім цього, якщо засновником стає іноземна фірма, то державні органи зажадають виписку з торговельного реєстру за місцезнаходженням іноземної юрособи. Кваліфіковані юристи компанії «Факторія Груп» компетентно нададуть вам послуги з оперативної реєстрації ТОВ без зволікань і з урахуванням всіх останніх змін правової процедури.

Ви можете вибрати варіант реєстрації ТОВ під ключ або скористатися окремими послугами, які входять в повний пакет:

  • всебічна юридична консультація, в ході якої фахівець «Факторія Груп» розповість про правовий регламенті реєстрації ТОВ, пояснить незрозумілі етапи процедури, допоможе з вибором видів діяльності (коди КВЕД) і системою ведення податкової звітності;
  • формування пакету документів, необхідних для реєстрації ТОВ;
  • завірення документів у нотаріуса;
  • подача документів до реєструючого органу;
  • постановка на облік в Пенсійний Фонд та статистиці;
  • виготовлення печатки;
  • сприяння в отриманні юридичної адреси.


Згідно зі статистикою, однією з найбільш поширених форм організації комерційної діяльності є «Товариство з обмеженою відповідальністю». Наша юридична компанія «Факторія Груп» вже багато років надає допомогу в реєстрації ТОВ бізнесменам і підприємцям.

Якщо ви вибираєте реєстрацію ТОВ, то ваша відповідальність за борги фірми обмежується статутним капіталом, ви можете вибрати спрощену систему оподаткування, а вести бухгалтерський облік буде не важко.

Які переваги ви отримаєте, якщо наші фахівці нададуть вам допомогу в реєстрації ТОВ?

По-перше, мінімізація ризику відмови в реєстрації фірми через невірно оформлені документи або допущених помилок в наданні даних.

По-друге, співробітники юридичної компанії «Факторія Груп» заощадять ваш час, представляючи ваші інтереси в державних органах.

Ми пропонуємо пакет послуг з реєстрації ТОВ під ключ для клієнтів, які цінують свій час і воліють делегувати складні завдання професіоналам для досягнення гарантованого результату.

Для замовлення послуги «Реєстрація ТОВ» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-meil: info@www.faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!