Реєстрація ТОВ Київ під ключ.

Реєстрація ТОВ Київ ціна 1500 грн.

відкрити створити створення зареєструвати реєстрація оформити оформлення тов фірми фірм компаній компанії підприємства підприємств юридичної особи юридичних осіб

Реєстрація ТОВ Київ – це підготовка установчих документів компанії та державна реєстрація юридичної особи в державних органах. Юристи нашої компанії протягом одного-двох р.д. зареєструють Вашу фірму в ЄДР, Податковій, органах статистики, ПФ з подальшим вибором системи оподаткування: Загальна система оподаткування, Єдиний податок, Податок на додаткову вартість.

Реєстрація ТОВ з юридичною адресою

3500 грн./рік юрадреса (оренда приміщення)

1500 грн. наші послуги
950 грн. нотаріальні послуги
250 грн. печатка підприємства
500 грн. отримання ПДВ чи Єдиного податку

Всього 6700 грн.

1 %
Задоволених клієнтів
> 1
років успішної роботи
> 1
Проведених змін

РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ (Товариства) З ПДВ під ключ в Києві та області ціна 1500 грн.

Реєстрація ТОВ Київ. На безкоштовній консультації з реєстрації ТОВ фахівець нашої юридичної компанії подбає про те, щоб врахувати всі нюанси процедури. Наприклад, в разі реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю, засновником якого є громадянин іншої держави, потрібен переклад на українську мову його посвідчення особи, завірений у нотаріуса. Крім цього, якщо засновником стає іноземна фірма, то державні органи зажадають виписку з торговельного реєстру за місцезнаходженням іноземної юрособи. Кваліфіковані юристи компанії «Факторія Груп» компетентно нададуть вам послуги з оперативної реєстрації ТОВ без зволікань і з урахуванням всіх останніх змін правової процедури.

Ви можете вибрати варіант реєстрації ТОВ під ключ або скористатися окремими послугами, які входять в повний пакет:

  • всебічна юридична консультація, в ході якої фахівець «Факторія Груп» розповість про правовий регламенті реєстрації ТОВ, пояснить незрозумілі етапи процедури, допоможе з вибором видів діяльності (коди КВЕД) і системою ведення податкової звітності;
  • формування пакету документів, необхідних для реєстрації ТОВ;
  • завірення документів у нотаріуса;
  • подача документів до реєструючого органу;
  • постановка на облік в Пенсійний Фонд та статистиці;
  • виготовлення печатки;
  • сприяння в отриманні юридичної адреси.


Згідно зі статистикою, однією з найбільш поширених форм організації комерційної діяльності є «Товариство з обмеженою відповідальністю». Наша юридична компанія «Факторія Груп» вже багато років надає допомогу в реєстрації ТОВ бізнесменам і підприємцям.

Якщо ви вибираєте реєстрацію ТОВ, то ваша відповідальність за борги фірми обмежується статутним капіталом, ви можете вибрати спрощену систему оподаткування, а вести бухгалтерський облік буде не важко.

Які переваги ви отримаєте, якщо наші фахівці нададуть вам допомогу в реєстрації ТОВ?

По-перше, мінімізація ризику відмови в реєстрації фірми через невірно оформлені документи або допущених помилок в наданні даних.

По-друге, співробітники юридичної компанії «Факторія Груп» заощадять ваш час, представляючи ваші інтереси в державних органах.

Ми пропонуємо пакет послуг з реєстрації ТОВ під ключ для клієнтів, які цінують свій час і воліють делегувати складні завдання професіоналам для досягнення гарантованого результату.

Для замовлення послуги «Реєстрація ТОВ» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-meil: info@faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

закажіть послугу реєстрації тов

Часті питання:

💰 Скільки часу займе реєстрація ТОВ?

Реєстрація ТОВ з усіма фондами займе 1-2 дні максимум.

📞 Які документи потрібні для реєстрації ТОВ?

Для реєстрації ТОВ потрібні засновники та директор особисто з оригиналами паспортів та ІПН.

📈 Ви допоможете відкрити рахунок?

Для відкриття рахунку потрібен особисто директор.

❗Коли можна працювати по підприємству?

Повноцінно можна правцювати після отримання печатки, установчих документів та відкриття рахунку.

☝ Коли можна до вас приїхати в офіс?

По попередній домовленності на певний час.
Догори