Як зареєструвати ТОВ Україна  Київ 2018


Створення ТОВ – найкращий спосіб зареєструвати фірму і відкрити власну справу. Відкриття ТОВ (товариства з обмеженою відповідальністю) займає всього 2-3 робочих дня, скільки триває державна реєстрація юридичних осіб, а також один день становить підготовка і підписання установчих документів, отримання кодів статистики та виготовлення печатки.

Як зареєструвати ТОВ в 2018 році?

Для реєстрації організації необхідно приїхати до нас в офіс з паспортними даними засновників і генерального директора. Все інше, що потрібно для оформлення ТОВ – наша робота. Безкоштовна юридична консультація по реєстрації організацій допоможе вибрати назву юридичної особи, вибрати систему оподаткування для фірми, підібрати юридична адреса для реєстрації ТОВ. Наші юристи складуть всі необхідні документи для створення ТОВ, підберуть види діяльності КВЕД, а також братимуть участь в процесі створення ТОВ до отримання повного комплекту документів підприємства та відкриття розрахункового рахунку в банку.

Пропонуємо вигідно зареєструвати ТОВ в Києві: законно і юридично грамотно! Скористайтеся нашими вигідними пропозиціями за юридичною адресою, зателефонуйте нам і ми підкажемо як зареєструвати фірму, не загубивши вигоду! Щоб зареєструвати ТОВ швидко, без зайвих поїздок, пропонуємо оформити фірму з нами.

Реєстрація організацій (ТОВ) – наша спеціалізація з 2011 року! Тільки законна реєстрація ТОВ дозволяє вести легальний бізнес! Державне оформлення ТОВ – це єдиний правильний шлях будь-якої компанії! Якщо ви вирішили створити свій бізнес, але у вас залишаються питання як зареєструвати фірму, пропонуємо вам отримати безкоштовну консультацію по реєстрації підприємства. Хочете зареєструвати ТОВ на домашню адресу? Цікавить реєстрація ТОВ на квартиру? Можливо чи ні оформити ТОВ за місцем проживання засновника? Хочете дізнатися порядок реєстрації фірми і повний список документів ТОВ? На всі ці питання ми відповімо Вам! Телефонуйте, приїжджайте до нас на безкоштовну юридичну консультацію!

ЕТАПИ ВИКОНАННЯ І ТЕРМІНИ:
Підготовка і підписання документів для реєстрації ТОВ – 1 день
Реєстрація ТОВ в податковій інспекції ТА ФОНДАХ – 2-3 робочих дня
Відкриття розрахункового рахунку, отримання печатки – 1 робочий день

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
Паспортні дані  та ідентифікаційний код засновників та керівника ТОВ

Для замовлення послуги «Реєстрація ТОВ» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-meil: info@www.faktoria-group.com.ua.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

Scroll to top