Як змінити директора ТОВ в Україні

Ми економимо Ваш час і гроші! А Ви працюєте і заробляєте тут і зараз, замість того, щоб вникати і готувати документи.

1 %
Задоволених клієнтів
> 1
Років успішного досвіду
> 1
Проведених змін

Розумні ціни

Кваліфіковані професіонали своєї справи

Одна зустріч і немає необхідності стояти в чергах і розбиратися в нюансах законодавства

лучшие бухгалтерские услуги

Замовити послугу - Внесення змін до ЄДР

Як  змінити директора ТОВ підприємства фірми компанії в Україні.

Послуги зміни директора ТОВ 2300 грн. Київ та область – 0932002011

Змінити директора ТОВ – це процедура зміни керівника, в яку входить підготовка документів і подача їх реєстратору, в податкову, в банк і повідомлення контрагентів. Давайте розглянемо всі етапи зміни директора на підприємстві.

 Перше, з чого починається процедура зміни директора – це прийняття рішення. Звільнення або заміна директора може статися з ініціативи власника компанії, за спільним рішенням, за рішенням самого директора і по закінченню терміну контракту. Засновник компанії може особисто ініціювати процедуру зміни директора, якщо його щось не влаштовує в ньому. Спыльне рішення про зміну директора підприємства – це звільнення за згодою сторін. Зміна директора компанії за рішенням самого директора відбувається, коли директор знайшов іншу роботу або його щось не влаштовує на цій роботі. Поміняти директора фірми потрібно при закінченні терміну контракту між юридичною особою і його керівником. Так же цей договір можна продовжити.

Змінити директора ТОВ можна шляхом підписання рішення єдиного власника (якщо засновником підприємства є одна людина), шляхом підписання протоколу зборів засновників. Для зміни директора ТОВ в протоколі потрібно 51% голосів, якщо інше не передбачено статутом. У протоколі зборів засновників вказуються причини, за якими потрібно поміняти директора. Дата, з якої звільняється старий директор і дата призначення нового директора. Завантажити протокол про зміну директора ТОВ. Варто відзначити, що призначити і звільнити директорів в один день не можна. Звільнення директора відбувається в один день, а призначення – в наступний день. Так само, не можна звільнити директора без призначення нового. Якщо немає кандидата на пост директора, то на його місце, слід призначити людину із співробітників підприємства, який буде виконувати обов’язки директора. В кінці 2016 року набули чинності зміни в реєстрації змін до ЄДР. Тепер протокол зборів засновників, що стосується зміни даних в ЄДР повинен завірятися нотаріально. Крім протоколу, потрібно підготувати наказ про призначення нового директора Завантажити і підготувати реєстраційну картку про зміну директора Завантажити.

Після того, як ви підготували документи про зміну директора, до складу яких входить протокол, завірений нотаріально, наказ, реєстраційна картка, їх необхідно подати державному реєстратору. Варто зазначити, що документи потрібно подати держреєстратору на зміну директора протягом трьох днів з дати підписання протоколу у нотаріуса. Крім держреєстратора, зміну директора може провести приватний реєстратор і нотаріус.

 Так само, допомогти в зміні директора в компанії, можуть наші юристи. Вартість юридичних послуг, щоб зміна керівника в ТОВ була максимально швидкої і з правильними документами, включаючи витрати на державний збір і нотаріуса становитиме:

Зміна складу засновників
від 2800 грн
Змінити склад засновників за 2 дні.
Зміна Директора
2300 грн
Змінити директора за 2 дні.
Зміна юридичної адреси
2800 грн
Змінити юридичну адресу від 2 днів.

Зміна назви компанії
2800 грн
Змінити назву компанії за 2 дні.
Зміна КВЕД
2300 грн
Змінити КВЕД за 1 день.
Зміна розміру статутного капіталу
2800 грн
Змінити розмір статутного капіталу від 2 днів.

Після проведення реєстраційних дій, ви отримаєте виписку з держреєстру про зміну директора та Опис документів, поданих державному реєстратору з кодом для доступу до даних в ЄДР.

Послуги по внесенню змін до ЄДР

 

У зв’язку зі зміною в податковому законодавстві з 2016 року, потрібно повідомляти податкові органи про зміну директора фірми в день подачі документів госрегістраотру або за день до цього. У разі якщо ви не зробите цього, то на фірму буде виписаний штраф. Завантажити повідомлення в податкову про зміну директора ТОВ.

Після того, як пройшли всі реєстраційні дії в держреєстрі, потрібно підготувати в банк нотаріальну картку зі зразками підписів, печатки компанії і подати з пакетом документів, які ви отримали у держреєстратора.

Так само, після проведення дій з держреєстратором та банком, потрібно повідомити контрагентів про зміну керівника ..

Процедура зміни директора займає певний час, а так само варто врахувати, що документи підписані у нотаріуса діють 3 дні. Якщо ж ви зробите помилку, то втратите і час і гроші. Ми рекомендуємо відразу звертатися до юристів нашої компанії, ми за 1-2 дні проведемо всі необхідні реєстраційні дії з гарантією якості виконання.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

 

З’явилася необхідність зареєструвати нову фірму в Києві. Зробили все швидко. Допомогли вибрати оптимальну систему оподаткування. Дякуємо.

Дмитрий Боч
Директор

Побудували будинок в Шпитьках, Києво-Святошинського району, добре що відразу зробили будівельний паспорт. Ввели швидко в експлуатацію будинок за допомогою юристів Факторія груп. Допомогли з деякими питаннями по свердловині.

Богдан

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна

Я раджу цю компанію тим, хто хоче швидко закрити свiй ФОП без проблем.

Григорий Иванович
Бывший директор компании

Самі Реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – і тоді вже отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор Руководитель Смарт Групп Иновации

Реєстрував ФОП, все пройшло успішно, в обумовлені терміни. По телефону завжди адекватно відповідали на мої запитання. В цілому я залишився задоволений, зауважень немає. Так тримати, молодці!

Сергей Козаченко

Компанія Факторія Груп допомогла мені встигнути укласти хороший контракт з іноземним інвестором і не упустити великий контракт. Оперативно зареєстрували фірму.

Василий Алексеевич
ООО Подари улыбку

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Одна річ, яка мені найбільше сподобалася це оперативне вирішення всіх питань. Ми невірно відправили адресу по зміні юридичної адреси. Ну а помітили це тільки після перереєстрації, юристи Факторії Груп оперативно змінили інформацію в реєстрі.

Илона Матвей
Перша фінансова компанія

Досить швидко зробили для мого чоловіка іноземця ідентифікаційний код і зареєстрували компанію, а також допомогли визначитися з вибором системи оподаткування. Хороший бухгалтер відповів відразу на всі наші запитання. Дякую за швидкість у вирішенні питання.

Марина Лукьяненко

[ratings]

Замовити послугу - Змінити Керівника

ПОЗВОНИ И ПРОКОНСУЛЬТИРУЙСЯ