Select Page

Як  змінити директора ТОВ підприємства фірми компанії в Україні.

Послуги зміни директора ТОВ 2150 грн. Київ та область. 0932002011

Змінити директора ТОВ – це процедура зміни керівника, в яку входить підготовка документів і подача їх реєстратору, в податкову, в банк і повідомлення контрагентів. Давайте розглянемо всі етапи зміни директора на підприємстві.

 Перше, з чого починається процедура зміни директора – це прийняття рішення. Звільнення або заміна директора може статися з ініціативи власника компанії, за спільним рішенням, за рішенням самого директора і по закінченню терміну контракту. Засновник компанії може особисто ініціювати процедуру зміни директора, якщо його щось не влаштовує в ньому. Спыльне рішення про зміну директора підприємства – це звільнення за згодою сторін. Зміна директора компанії за рішенням самого директора відбувається, коли директор знайшов іншу роботу або його щось не влаштовує на цій роботі. Поміняти директора фірми потрібно при закінченні терміну контракту між юридичною особою і його керівником. Так же цей договір можна продовжити.

Змінити директора ТОВ можна шляхом підписання рішення єдиного власника (якщо засновником підприємства є одна людина), шляхом підписання протоколу зборів засновників. Для зміни директора ТОВ в протоколі потрібно 51% голосів, якщо інше не передбачено статутом. У протоколі зборів засновників вказуються причини, за якими потрібно поміняти директора. Дата, з якої звільняється старий директор і дата призначення нового директора. Завантажити протокол про зміну директора ТОВ. Варто відзначити, що призначити і звільнити директорів в один день не можна. Звільнення директора відбувається в один день, а призначення – в наступний день. Так само, не можна звільнити директора без призначення нового. Якщо немає кандидата на пост директора, то на його місце, слід призначити людину із співробітників підприємства, який буде виконувати обов’язки директора. В кінці 2016 року набули чинності зміни в реєстрації змін до ЄДР. Тепер протокол зборів засновників, що стосується зміни даних в ЄДР повинен завірятися нотаріально. Крім протоколу, потрібно підготувати наказ про призначення нового директора Завантажити і підготувати реєстраційну картку про зміну директора Завантажити.

Після того, як ви підготували документи про зміну директора, до складу яких входить протокол, наказ, реєстраційна картка, їх необхідно подати державному реєстратору. Варто зазначити, що документи потрібно подати держреєстратору на зміну директора протягом трьох днів з дати підписання протоколу у нотаріуса. Крім держреєстратора, зміну директора може провести приватний реєстратор і нотаріус. Так само, допомогти в зміні директора в компанії, можуть наші юристи. Вартість юридичних послуг, щоб зміна керівника в ТОВ була максимально швидкої і з правильними документами становитиме 1800 грн., Включаючи витрати на державний збір і нотаріуса. Після проведення реєстраційних дій, ви отримаєте виписку з держреєстру про зміну директора та Опис документів, поданих державному реєстратору з кодом для доступу до даних в ЄДР.

У зв’язку зі зміною в податковому законодавстві з 2016 року, потрібно повідомляти податкові органи про зміну директора фірми в день подачі документів госрегістраотру або за день до цього. У разі якщо ви не зробите цього, то на фірму буде виписаний штраф. Завантажити повідомлення в податкову про зміну директора ТОВ.

Після того, як пройшли всі реєстраційні дії в держреєстрі, потрібно підготувати в банк нотаріальну картку зі зразками підписів, печатки компанії і подати з пакоетом документів, які ви отримали у держреєстратора.

Так само, після проведення дій з держреєстратором та банком, потрібно повідомити контрагентів про зміну керівника ..

Процедура зміни директора займає певний час, а так само варто врахувати, що документи підписані у нотаріуса діють 3 дні. Якщо ж ви зробите помилку, то втратите і час і гроші. Ми рекомендуємо відразу звертатися до юристів нашої компанії, ми за 1-2 дні проведемо всі необхідні реєстраційні дії з гарантією якості виконання.

Працюючи з професіоналами – Ви гарантовано прийдете до успіху!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...