Юридичний супровід бізнесу

Юридичний аутсорсинг Київ ціни від 6000 грн

Абонентське Юридичне обслуговування

Аутсорсинг юридичних послуг для ТОВ та ФОП

Юридичний супровід - це мистецтво управляти ситуацією в бізнесі!

Юридичний аутсорсинг в Києві для малого і середнього бізнесу

Юридичний супровід і обслуговування підприємств

Юридичний аутсорсинг. Дуже часто керівництву будь-якої компанії потрібна допомога в веденні бізнесу і супровід під час проведення важливих ділових операцій. Для цього юридичні компанії надають такі послуги, як аутсорсинг. Він включає в себе повний супровід компанії в плані юридичних аспектів, а також допомога при укладанні угод.
Наша компанія надає свої послуги по всій країні, тому будь-яка компанія може звернутися до нас за допомогою і супроводом. Фахівці юридичної сфери, що працюють в нашій компанії, зможуть допомогти при наявності будь-яких питань.

Абонентське юридичне обслуговування в Києві ціни:

Юридичне обслуговування ТОВ Старт
від 6000 грн
Пакет включає включає:
усні та письмові консультації,
аналіз договорів,
супровід угод,
ведення переговорів,
претензійна робота,
Due Diligence – перевірка сумлінності контрагентів.
Середня кількість робочих годин на місяць до 20
 
 
 
 
 
 
 
Юридичне обслуговування ТОВ Стандарт
від 15000 грн
Пакет включає включає:
усні та письмові консультації,
аналіз договорів,
супровід угод,
ведення переговорів,
реєстрація, реорганізація, ліквідація юр. осіб,
претензійно-позовна робота,
стягнення дебіторської заборгованості,
Due Diligence – перевірка сумлінності контрагентів,
представництво в судах,
податкове консультування,
кадрова безпека
Середня кількість робочих годин на місяць до 30
 
 
Юридичне обслуговування ТОВ Преміум
від 25 000 грн
Пакет включає включає:
усні та письмові консультації,
аналіз договорів,
супровід угод,
ведення переговорів,
реєстрація, реорганізація, ліквідація юр. осіб,
претензійно-позовна робота,
стягнення дебіторської заборгованості,
Due Diligence – перевірка сумлінності контрагентів,
представництво в судах,
податкове консультування,
супровід перевірок;
супровід тендерів.
кадрова безпека
Середня кількість робочих годин на місяць від 50 годин

Звернувшись за юридичним супроводом в нашу компанію, клієнт може розраховувати на такі переваги:

 • Керівник компанії економить значну кількість фінансів, які потрібні були для того, щоб мати в штаті співробітників власного юриста. Чи не знадобиться оформляти робоче місце, надавати техніку і інші приналежності. Співробітники нашої компанії мають все необхідне для оперативного і якісного надання послуг;
 • Звернувшись за допомогою в нашу компанію, керівник зможе заощадити достатню кількість коштів, адже йому не доведеться платити пенсійний і податковий збір, як при наявності власного юриста. Більш того, оплата здійснюється за фактом виконаних робіт, а не від того, скільки часу працівник провів на робочому місці;
 • Наші послуги коштують не дорожче тієї суми, яку довелося б заплатити за роботу штатного юриста. Однак при цьому всі витрати відносяться до валових, що значно зменшує базу, оподатковуваний податком;
 • У випадку з роботою штатного співробітника, керівникові необхідно буде надавати їм відпустку, лікарняні та ін. В разі, якщо керівник підпише договір з нашою компанією, він може розраховувати на те, що в разі потреби він зможе просто розірвати договір, а до цього в будь-який момент скористатися допомогою юриста;
 • Одним з основних переваг роботи з нашою компанією є те, що клієнт може використовувати постійний супровід або вдаватися до послуг юриста періодично. Така можливість дозволяє клієнтові не залежати від постійної виплати заробітної плати або обмежувати себе іншими зобов’язаннями. Співробітники компанії готові також допомогти і в тому випадку, якщо в компанії є штатний юрист, але він занадто завантажений виконанням своїх обов’язків;
 • Співробітники нашої компанії володіють позитивним досвідом вирішення різних ситуацій, пов’язаних з юридичною діяльністю. Для того щоб вирішити певне питання, можна використовувати допомогу відразу декількох фахівців, які вирішать проблему в комплексі;

У сучасному світі бізнесу багатьом компаніям потрібна юридична допомога. Однак далеко не кожен керівник може дозволити собі утримувати юриста в своєму штаті співробітників. У деяких випадках допомога необхідна терміново і на досить тривалий термін, а іноді співробітник потрібен на кілька годин в день або не потрібен зовсім, так навіщо ж платити більше? Крім того, юрист, який отримує досвід тільки в рамках роботи в компанії, не зможе володіти такими ж навичками, як фахівець, який щодня стикається з рішенням великої кількості питань.

Ми пропонуємо керівникові вирішити це питання за допомогою юридичного супроводу фахівцями нашої компанії.
Якщо керівника цікавить питання про те, яким чином працює система юридичного супроводу, то йому достатньо прочитати цю статтю.

Замовник послуг нашої компанії, тобто об’єкт підприємницької діяльності, повинен укласти договір з фахівцями нашої компанії. У цьому документі детально прописуються всі умови і пункти, за якими буде відбуватися супровід. Вигода від такого співробітництва очевидна, адже замовник самостійно може вибрати тільки той комплекс послуг, який йому необхідний. Тобто, наші фахівці будуть займатися тільки вирішенням тих питань, які прописані в договорі. У будь-який момент співпраці замовник може додати або прибрати деякі пункти з контракту.

1 %
задоволених клієнтів
1
виграних справ
> 1
Років успішного досвіду
> 1
пройдених перевірок

З чого складається сума за абонентське юридичне обслуговування?

Вся сума, яку потрібно заплатити замовнику розраховується з вартості кожної окремо взятої послуги. Нижче ми наведемо усі послуги, які замовник може включити в договір, і за якими буде проводитися супровід:

 • Аналіз і підготовчі роботи з документацією, яка пов’язана з господарською діяльністю підприємства;
 • Послуги по вирішенню конфліктів на трудовий основі, які можуть трапитися між керівництвом компанії і співробітниками;
 • При проведенні перевірок можна провести аналіз того, наскільки законно діють перевіряючі органи, надання документації або інформації;
 • Оскарження, яке можна провести з приводу дій перевіряючих органів або навпаки, і бездіяльності в ситуації, що склалася;
 • Допомога при укладенні договорів, а також контроль виконання зобов’язань кожною стороною;
 • Докладний аналіз, підготовчі роботи по складанню претензій, а також відповіді на виниклі претензії;
 • Представлення інтересів компанії в різних судах, подача позовних звернень, скарг та іншої документації;
 • Фахівці компанії зможуть проводити роз’яснювальні консультації, включаючи найбільш складні питання;
 • Фахівці зможуть перевірити всю документацію компанії на відповідність усім вимогам сучасного законодавства;
 • Фахівці зможуть надати комплексне обслуговування за всіма пунктами.

Принципи, за якими працюють наші співробітники:

 • Гарантований результат, завдяки тому, що наші працівники є професійними юристами і володіють великим досвідом в цій сфері діяльності.
 • Економія фінансів, завдяки тому, що кожен замовник може самостійно вибирати необхідні послуги. Вартість на них фіксована і доступна кожному.
 • Результативність, адже завдання наших фахівців – це швидке і якісне вирішення виниклих проблем.
 • Чесність і порядність співробітників нашої компанії дозволяє замовнику не переживати про результат. Ми зможемо запропонувати оптимальний варіант вирішення будь-якої проблеми, яка виникла.
 • Нестандартний підхід до проблеми дозволяє нашим співробітникам знаходити самі незвичайні способи вирішення виниклих проблем. Кожен окремо взятий випадок є для нас індивідуальним, тому і методи його вирішення ми підбираємо в залежності від ситуації, що склалася.
 • Конфіденційність наших клієнтів дозволяє керівнику не переживати про те, що про проблеми його компанії зможуть дізнатися конкуруючі організації. Це положення прописується в кожному договорі.

При укладанні договору про юридичний супровід ви можете не переживати про надійність ведення бізнесу, а також заощадити безліч часу.

Замовити розрахунок вартість юридичного супроводу

Догори