Збільшення статутного капіталу ТОВ

Процедура збільшення статутного капіталу.

Ціна послуг нашої компанії 2700 грн. з госплатежем.

Збільшення статутного капіталу ТОВ може знадобитися, коли засновники хочуть внести кошти в розвиток компанії, відкриття нового напрямку в бізнесі. Або ж необхідно, щоб на підприємстві було виробниче обладнання.

Збільшення статутного капіталу тягне за собою збільшення частки в статутному капіталі одного з засновників, який вносить грошові кошти або майно. Для того, щоб частки інших із засновників залишилися в процентному співвідношенні такими ж – іншим засновникам компанії необхідно також збільшити свої частки. В іншому випадку ціна їхні голоси на Загальних зборах засновників буде менше, ніж голос засновника, що збільшив свою частку в статутному капіталі в процентному співвідношенні.

Як збільшити статутний капітал ТОВ? Статутний капітал підприємства збільшується шляхом проведення Загальних зборів засновників Товариства з обмеженою відповідальністю, на якому розглядається питання про внесення одним із засновників засобів до статутного капіталу підприємства. Готується нова редакція статуту зі збільшеним розміром статутного капіталу, заповнюються реєстраційні форми і бланки. Відповідно до Закону «Про реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, цивільних формувань» спочатку гроші або майно вносяться до статутного капіталу, а потім нові статутні документи подаються державному реєстратору для внесення змін до ЄДР. Але на практиці, можна відразу підготувати весь пакет документів, провести зміни в ЄДР про збільшення розміру статутного капіталу, а потім тільки вносити кошти на розрахунковий рахунок.

Юридична компанія Факторія Груп пропонує вам скористатися нашими послугами для збільшення статутного капіталу підприємства. Наші досвідчені юристи якісно і в стислі терміни підготують весь пакет документів і в стислі терміни проведуть реєстраційні дії. Більш детально, про пакет документів, і як відбувається реєстрація змін в статутних документах, читайте в розділі внесення змін до статутних документів.

Для замовлення послуги «Збільшення статутного капіталу» телефонуйте +380443830676 або +380932002011 прямо зараз або напишіть до нас на e-mаil info@faktoria-group.com.ua

Догори