Розлучення без згоди чоловіка через суд Україна

Якщо ви потрапили саме в таку ситуацію, то основне-це формування позову для подачі в суд. Такий документ можна скласти самостійно або ж звернутися за допомогою до фахівця, який підкаже всі деталі. Зазвичай, такими справами займається сімейний юрист. Компанія Факторія Груп надала допомогу у вирішенні проблем багатьом сім’ям, в тому числі при розлученні без згоди чоловіка через суд в Україні. Ви теж можете вирішити всі свої проблеми з нашою допомогою.
Сама процедура розлучення стандартна. Чоловік, який бажає розлучитися, повинен подати заяву в суд. Його складають відповідно до Сімейного та Цивільного процесуального кодексу. Необхідно пам’ятати, що в деяких випадках шлюборозлучний процес неможливий. Про ці випадки вказано в сто десятий статті СК України. Позов про розлучення не буде прийнятий, якщо дружина чекає дитину або дитині немає ще року. Серед цих випадків теж є винятки.

Потрібно ретельно продумати причини, зазначені в позовній заяві. Вони повинні бути досить вагомими, щоб суд прийняв позитивне для вас рішення при розлученні без згоди чоловіка через суд. Саме сто дванадцята стаття СК України дає шанс розглянути відносини між подружжям, і взяти участь у вирішенні їх майбутнього.
Суд обов’язково підтримає рішення про розірвання шлюбу, якщо буде відомо, що наявність шлюбу суперечить інтересам дітей або одного з подружжя.

Якщо звернутися до цивільного процесуального кодексу, то можна з’ясувати як:

Провести розірвання шлюбу, якщо один із подружжя не згоден;
Сформувати заяву для подачі в суд;
Визначити вагомі докази, які б мотивували розлучитися;
Правильно вибрати свідків на слухання.

Найпоширенішими випадками можна вважати суд в тому місці, де проживає відповідач. Згідно із законом, можна вибрати місце проживання позивача. Потрібно точно знати той факт, що при подачі заяви про розірвання шлюбу обов’язково оподатковується. Якщо відповідач приймає рішення не з’явитися на засідання суду, то рішення буде прийнято без його участі. Так роблять, щоб не затягувати весь процес на тривалий термін.
Якщо один з подружжя не згоден розлучатися, то він завжди може подати апеляцію. Коли апеляційний суд схвалить рішення про розлучення, то дороги назад вже не буде. Шлюб вважатиметься розірваним.

Послуги адвоката з розлучень з успішним досвідом роботи більше 10 років. Телефонуйте і замовляйте зараз послуги адвоката в Києві і області!

 

Замовте Адвоката по розлученням зараз

 

Сімейний адвокат Київ. Для замовлення послуги Адвокат по розлученню звертайтеся 380443830676 або +380932002011.

Нам довіряють:

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

 

Автор:
Догори