Розлучення переселенців із зони АТО

Як розвести ЖИТЕЛЯМ «ЛНР» І «ДНР»

 

Ви проживаєте в Луганську чи Донецьку і хотіли б розірвати шлюб? Живете в місці, яке знаходиться за межами контролю України і не знаєте, як правильно оформити документи на розлучення? Ви є внутрішньо переміщеним особою і бажаєте розлучитися з чоловіком, які проживають там же? Ви з чоловіком вирішили про мирне розлучення без претензій, але на території вашого міста більше не працює РАГС?

РОЗЛУЧЕННЯ ЯКЩО ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА ТЕРИТОРІЇ ДОНЕЦЬКА І ЛУГАНСЬКА
Якщо ви твердо мають намір розлучитися і просувається в цьому напрямку, то краще ознайомитися з прайсом на послуги юристів нашої компанії. Адвокат з розлучень надасть широкий спектр послуг та супроводить вас на кожному етапі процесу розлучення.

ЯК ОФОРМИТИ РОЗЛУЧЕННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ІЗ ЗОНИ АТО
У житті двох подружжя можуть відбутися як масштабні так і дрібні конфлікти. Чоловік має вибір: прийти до компромісу або розлучитися назавжди, починаючи нове життя з ким-небудь. Зазвичай, розлучення є досить травмуючим і драматичним подією, де всі рішення приймаються на емоціях. У такі моменти ніхто не думає раціонально. Фахівці нашої організації не спеціалізуються на сімейній психології і не беруться надавати психологічну допомогу. Ми ніколи не беремося за невластиві нашій кваліфікації завдання. Коли шлюб знаходиться на стадії кризи, то фахівці можуть проконсультувати вас і зорієнтувати в подальших діях. Ми допомогли багатьом людям відновити справедливість. З 2001 року більшість людей отримали правову допомогу. Професіонали нашої компанії допоможуть матері отримати солідні аліменти на дитину, а також позбавити батьківських прав того, хто буде ухилятися від своїх обов’язків.

Важливо! Якщо у подружжя немає неповнолітніх дітей, то розлучитися можна в РАГС.
Якщо у подружньої пари є неповнолітня дитина, або один з подружжя навідріз відмовляється розривати шлюб, то необхідно звертатися до суду. У разі, якщо дружина вагітна або у пари є піврічна дитина, то суд не стане розглядати заяву про розлучення. Можна вирушати в суд, коли малюкові буде рік. Якщо піти на хитрість і не показувати вагітну дружину, то суд звичайно визнає вас розведеними. Коли все з’ясується, то це рішення цілком може бути оскаржене та скасоване. Навіть в тому випадку, якщо вас розвели вже давно, рішення можуть змінити. Не варто йти на обман, адже все таємне завжди спливає.

ЧИ МОЖНА ЖИТЕЛЯМ ДОНЕЦЬКА АБО ЛУГАНСЬКА розлучитися без присутності В СУДІ?
За особистими обставинами, люди не можуть фізично бути присутнім на суді у справі розлучення. В даний час, стали поширеними звернення до адвоката по сімейних справах, коли подружжя не бажають бути присутніми на суді у справі розлучення. Для звернення до суду, необхідно оформити заяву про розлучення. Правильно скласти і сформулювати всі коректно допоможе адвокат у сімейних справах. Також, фахівець перерахує всі потрібні документи для того, щоб надати їх суду. Звернувшись до нас, ви зможете заручитися підтримкою професіонала.

Крім заяви про  розлучення переселенців із зони АТО необхідні такі документи:

Ксерокопії паспорта обох подружжя;
Свідоцтво про укладення шлюбу;
Копії ідентифікаційного коду;
Документ оп оплаті судового збору.

У разі, якщо ви не в змозі надати всі необхідні документи, це не означає відмову в розлученні. Юрист по сімейним справам зможе отримати всі необхідні дублікати актів, які настільки важливі в шлюборозлучному процесі.
ВАЖЛИВО! Потрібно звертатися до суду лише по одній справі за один раз. Якщо ви плануєте розлучитися, то не варто намагатися вирішити ще і питання про стягнення аліментів. Коли ви плануєте позбавити недбайливого батька прав на дитину, то варто звернутися до суду з окремою заявою.

КВАЛІФІКОВАНА ДОПОМОГА В ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ   РОЗЛУЧЕННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ІЗ ЗОНИ АТО
ДОПОМОГА В ОФОРМЛЕННІ ДОКУМЕНТІВ НА РОЗЛУЧЕННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ІЗ ЗОНИ АТО

Коли вам хочеться змінити прізвище після того, як ви розлучитеся з чоловіком, то можна взяти дівоче. Також, можна і залишити прізвище чоловіка. Якщо чоловік захоче, щоб дружина поміняла прізвище, то це потрібно вказати в позовній заяві. Людям, які проживають на території, яка є непідконтрольною Україні, буде проблематично змінити прізвище. Спілкування з такими громадянами є непростим через труднощі з переміщенням по лінію фронту. Не варто діяти імпульсивно. Добре продумайте, навіщо саме ви хочете змінити прізвище і вимагає це стількох зусиль.
Можна звернутися в органи місцевого суду. Пам’ятайте, що будь-яке рішення, прийняте в місцевому суді не матиме юридичної сили. На території Росії, це буде сприйматися незаконним. Оптимальним виходом, який зажадає мінімальних моральних і фізичних витрат, є вирішення питань розлучення на території України. Тільки таким чином можна законно розібратися у всіх нюансах. 

 

СУПРОВІД В ПРОЦЕСІ СУДУ У КИЄВІ ДЛЯ ГРОМАДЯН З ЗОНИ АТО
Ми зацікавлені в тому, щоб клієнт домігся рішення про розірвання шлюбу, яке будуть визнавати у всіх країнах. Якщо чоловік прийме рішення про розлучення і зробить це на території Луганська, то така подія не буде вважатися законним в Україні. Цей шлюб, як і раніше буде дійсний, незважаючи на зусилля і розтрати звернувся до місцевих органів влади. Якщо така людина захоче одружитися знову, то такий крок буде розцінюватися, як двоєженство. Як вчинити в такій ситуації?

 

Послуги адвоката з розлучень з успішним досвідом роботи більше 10 років. Телефонуйте і замовляйте зараз послуги адвоката в Києві і області!

 

Замовте Адвоката по розлученням зараз

 

Сімейний адвокат Київ. Для замовлення послуги Адвокат по розлученню звертайтеся 380443830676 або +380932002011.

Нам довіряють:

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

 

Автор:
Догори