Особливості оскарження батьківства Київ

Як не дивно, але не всі чоловіки схильні до дії батьківського інстинкту. Більш того, в житті досить часто виникають ситуації, коли сумніви про біологічне батьківство не народжуються на порожньому місці. У більшості випадків це призводить до судових розглядів, де розглядаються докази подружньої зради. До того ж, оспорювання батьківства позначається на питаннях майна і спадкування.
суть оскарження
Юридичний бік питання полягає в тому, що батьком дитини вважається особа, чиє ім’я вказано у відповідних документах про народження дитини. Подібна інформація зазвичай вноситься саме з ініціативи матері, що і є предметом для заперечування в суді. Термін позовної давності в такому випадку не має особливої ​​ваги. Оспорювати батьківство можна лише після народження дитини, але до того моменту, як він досягне повноліття.

Як подати позов до суду при оспорювання батьківства?
Якщо виникає необхідність оскарження записи про батьківство, то подавати позов потрібно за місцем проживання відповідача. Позивач також повинен докласти до позову документи, які можуть підтверджувати доречність його вимог. Судова практика показує, що головним аргументом все ж залишається саме генетична експертиза на батьківство. У тому випадку, якщо позивач вмирає до прийняття судом рішення, то ця справа може бути продовжено його спадкоємцями.

Не можна оспорити батьківство в тому випадку, якщо на момент внесення відповідного запису в документи дитини чоловік був обізнаний про це і розумів, що він не приходиться дитині біологічним батьком. Теж стосується і чоловіків, які надали свій біологічний матеріал для штучного запліднення. Мати дитини також має право на оспорювання батьківства. Актуально це лише у випадках, коли знайдеться інший чоловік, який готовий прийняти на себе тягар і радості батьківства. Відбутися це може не пізніше, ніж через рік після народження дитини.

Оскарження материнства
Досить складними є ситуації, коли в житті сім’ї з’являється інша жінка, яка претендує на звання справжньої матері дитини. Законодавство вказує на те, що після того, як жінка була поінформована про своє материнство по відношенню до дитини, якого вона вважає своїм, не повинно пройти більше одного року. Якщо рік пройшов, то позови про оскарження материнства не можуть бути задоволені в судовому порядку. Позов не приймуть і від жінки, яка з власної волі погодилася виносити дитину від інших людей за допомогою використання медичної репродукції.
У будь-якому випадку подібні позови завжди мають свої нюанси, на які може звернути увагу і правильно відреагувати тільки досвідчений сімейний юрист. Саме тому не варто відмовлятися від його послуг. Співробітники компанії «Факторія Груп» вже допомогли багатьом людям в досягненні необхідного результату при оскарженні, як батьківства, так і материнства.

Замовте Адвоката по сімейним спорам зараз

 

Для замовлення послуги Адвоката з оскарження батьківства в Києві звертайтеся 380443830676 або +380932002011.

Нам довіряють:

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

Автор:
Догори