РОЗЛУЧЕННЯ З КРИМСЬКОЮ ПРОПИСКОЮ


ЯК СІМЕЙНІЙ ПАРІ ПРОВЕСТИ ПРОЦЕС РОЗЛУЧЕННЯ, ЯКЩО У ОБОХ КРИМСЬКА ПРОПИСКА?

Подібна ситуація не має однозначної відповіді. Тут маса нюансів і сумнівів. Абсолютно точним є те, що Україна не вважає Крим однією з частин Росії. Законодавчі органи нашої держави не визнають рішення про розлучення, регламентований законами Росії. Немає сенсу того, хто має українське громадянство, отримувати документ, оформлений відповідно до закону іншої країни. Потрібно робити все так, щоб всі папери відповідали державним нормам. Всі папери повинні бути завіреними і справжніми, щоб двоє людей могли відчути себе вільними.

ЯК ПРАВИЛЬНО розірвати шлюб, ЯКЩО ДРУЖИНИ ЗАРЕЄСТРОВАНІ В КРИМУ?

В даний час, на території Автономної Республіки Крим не діє українське законодавство. Безліч справ про розлучення так і зависло в повітрі. Територіальні питання поки не вирішено остаточно, що не дозволяє відповісти однозначно на деякі ситуації.
Що говорить ЗУ України Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованих територіях України свідчить про наступне:
Стаття 1. Правовий статус тимчасово окупованій території України
Тимчасово окупована територія держави залишається тією самою частиною країни, де все ще діють закони України. Тут діє Конституція України.
Стаття 9. Незаконні органи, їх посадові та службові особи
Органи місцевого самоврядування, які утворилися згідно Конституції та законів України, посадові особи, розміщені на окупованій території повинні здійснювати діяльність в межах діючих положень Конституції України. Повноваження прописані в цьому ж документі і законах держави.
Якщо органи, організації і посадові особи обрані не у відповідності до чинного законодавства України, то вони вважаються незаконними.
Будь-які документи, угоди і акти, видані цими органами, будуть вважатися недійсними. Такі статті не створять наслідків в майбутньому.
Важливо! Щоб почати шлюборозлучний процес з проживають в Криму, потрібно спочатку чітко визначити територіальну приналежність справи. Треба визначитися з тим, в якому суді буде детально розглянуто справу. Прийміть остаточне рішення про те, що де буде розглядатися позов про розірвання шлюбу з чоловіком, які проживають в Криму.

ЯК ЗРОЗУМІТИ ЯКИЙ СПЕЦІАЛІСТ КРАЩЕ?
Чим займається сімейний адвокат? Він спеціалізується на вирішенні питань про усиновлення і нюансів батьківства. Також, це можуть бути й інші ситуації, які пов’язані з сімейним правом. Ми розповімо вам, коли саме і де відшукати хорошого юриста по сімейних справах, який впорається з випадком будь-якої складності.
Звертайтеся до наших сімейних адвокатам і отримуйте безкоштовну консультацію від найкращих професіоналів з питань сімейного права.

Кращий адвокат по шлюборозлучному процесу


На нашому сайті ви зможете переглянути інформацію з таких питань:

Що входить в компетенцію сімейного адвоката;
Що може зробити для вас адвокат з розлучень;
Яким чином вибудовується робота адвоката по сімейних справах;

Яка вартість послуг адвоката з розлучень?

Професіонали в сфері сімейного права розбираються в переліку різних питань: від шлюборозлучного процесу до питання опіки над дитиною. Саме адвокат по сімейних справах допоможе клієнту орієнтуватися в правовій діяльності. Заручившись підтримкою і допомогою фахівця, ви зможете врегулювати всі існуючі неприємності і вирішити хвилюючі питання. У разі, коли ви не змогли прийти до компромісу з дружиною, то адвокат зможе представити інтереси звернувся в процесі суду.

Хороший адвокат по шлюборозлучному процесу зможе подивитися на вашу справу об’єктивно і неупереджено. Коли людина розлучається, то його емоції переважають над розумом. Цей процес завжди супроводжується великим стресом для людини, тому не варто мучити себе ще й питаннями документації. Професіонал збере пакет необхідних документів і представить до суду. Якщо ви не бажаєте зустрічатися з колишнім чоловіком або дружиною, то можна скористатися представництвом адвоката. Клієнт не зайвий раз себе травмувати чварами і неприємними зустрічами.

Замовити консультацію адвоката з розлучень

Автор:
Догори