РОЗЛУЧЕННЯ З ЛУГАНСЬКОЮ ПРОПИСКОЮ


Як розвестися  ЖИТЕЛЯМ «ЛНР» І «ДНР»


РОЗЛУЧЕННЯ БЕЗ присутності В СУДІ ПОДРУЖЖЯ, с пропискою на непідконтрольних територіях

 

Ви проживаєте в Луганську чи Донецьку і хотіли б розірвати шлюб? Живете в місці, яке знаходиться за межами контролю України і не знаєте, як правильно оформити документи на розлучення? Ви є внутрішньо переміщеним особою і бажаєте розлучитися з чоловіком, які проживають там же? Ви з чоловіком вирішили про мирне розлучення без претензій, але на території вашого міста більше не працює РАГС?

РОЗЛУЧЕННЯ ЯКЩО ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА ТЕРИТОРІЇ ДОНЕЦЬКА І ЛУГАНСЬКА
Якщо ви твердо мають намір розлучитися і просувається в цьому напрямку, то краще ознайомитися з прайсом на послуги юристів нашої компанії. Адвокат з розлучень надасть широкий спектр послуг та супроводить вас на кожному етапі процесу розлучення.

ЯК ОФОРМИТИ РОЗЛУЧЕННЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ІЗ ЗОНИ АТО
У житті двох подружжя можуть відбутися як масштабні так і дрібні конфлікти. Чоловік має вибір: прийти до компромісу або розлучитися назавжди, починаючи нове життя з ким-небудь. Зазвичай, розлучення є досить травмуючим і драматичним подією, де всі рішення приймаються на емоціях. У такі моменти ніхто не думає раціонально. Фахівці нашої організації не спеціалізуються на сімейній психології і не беруться надавати психологічну допомогу. Ми ніколи не беремося за невластиві нашій кваліфікації завдання. Коли шлюб знаходиться на стадії кризи, то фахівці можуть проконсультувати вас і зорієнтувати в подальших діях. Ми допомогли багатьом людям відновити справедливість. З 2001 року більшість людей отримали правову допомогу. Професіонали нашої компанії допоможуть матері отримати солідні аліменти на дитину, а також позбавити батьківських прав того, хто буде ухилятися від своїх обов’язків.

Важливо! Якщо у подружжя немає неповнолітніх дітей, то розлучитися можна в РАГС.
Якщо у подружньої пари є неповнолітня дитина, або один з подружжя навідріз відмовляється розривати шлюб, то необхідно звертатися до суду. У разі, якщо дружина вагітна або у пари є піврічна дитина, то суд не стане розглядати заяву про розлучення. Можна вирушати в суд, коли малюкові буде рік. Якщо піти на хитрість і не показувати вагітну дружину, то суд звичайно визнає вас розведеними. Коли все з’ясується, то це рішення цілком може бути оскаржене та скасоване. Навіть в тому випадку, якщо вас розвели вже давно, рішення можуть змінити. Не варто йти на обман, адже все таємне завжди спливає.

ЧИ МОЖНА ЖИТЕЛЯМ ДОНЕЦЬКА АБО ЛУГАНСЬКА розлучитися без присутності В СУДІ?
За особистими обставинами, люди не можуть фізично бути присутнім на суді у справі розлучення. В даний час, стали поширеними звернення до адвоката по сімейних справах, коли подружжя не бажають бути присутніми на суді у справі розлучення. Для звернення до суду, необхідно оформити заяву про розлучення. Правильно скласти і сформулювати всі коректно допоможе адвокат у сімейних справах. Також, фахівець перерахує всі потрібні документи для того, щоб надати їх суду. Звернувшись до нас, ви зможете заручитися підтримкою професіонала.

КРІМ ЗАЯВИ ПРО РОЗЛУЧЕННЯ З ЛУГАНСЬКОЮ ПРОПИСКОЮ НЕОБХІДНІ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:
Ксерокопії паспорта обох подружжя;
Свідоцтво про укладення шлюбу;
Копії ідентифікаційного коду;
Документ оп оплаті судового збору.

У разі, якщо ви не в змозі надати всі необхідні документи, це не означає відмову в розлученні. Юрист по сімейним справам зможе отримати всі необхідні дублікати актів, які настільки важливі в шлюборозлучному процесі.
ВАЖЛИВО! Потрібно звертатися до суду лише по одній справі за один раз. Якщо ви плануєте розлучитися, то не варто намагатися вирішити ще і питання про стягнення аліментів. Коли ви плануєте позбавити недбайливого батька прав на дитину, то варто звернутися до суду з окремою заявою.

Кваліфікована допомога в ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ РОЗЛУЧЕННЯ З ЛУГАНСЬКОЮ ПРОПИСКОЮ


ДОПОМОГА В ОФОРМЛЕННІ ДОКУМЕНТІВ НА РОЗЛУЧЕННЯ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ ДОНБАСУ І ЛУГАНСЬКА
Коли вам хочеться змінити прізвище після того, як ви розлучитеся з чоловіком, то можна взяти дівоче. Також, можна і залишити прізвище чоловіка. Якщо чоловік захоче, щоб дружина поміняла прізвище, то це потрібно вказати в позовній заяві. Людям, які проживають на території, яка є непідконтрольною Україні, буде проблематично змінити прізвище. Спілкування з такими громадянами є непростим через труднощі з переміщенням по лінію фронту. Не варто діяти імпульсивно. Добре продумайте, навіщо саме ви хочете змінити прізвище і вимагає це стількох зусиль.
Можна звернутися в органи місцевого суду. Пам’ятайте, що будь-яке рішення, прийняте в місцевому суді не матиме юридичної сили. На території Росії, це буде сприйматися незаконним. Оптимальним виходом, який зажадає мінімальних моральних і фізичних витрат, є вирішення питань розлучення на території України. Тільки таким чином можна законно розібратися у всіх нюансах.

 

СУПРОВІД В ПРОЦЕСІ СУДУ У КИЄВІ ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПРОПИСКОЮ В ДНР І ЛНР
Ми зацікавлені в тому, щоб клієнт домігся рішення про розірвання шлюбу, яке будуть визнавати у всіх країнах. Якщо чоловік прийме рішення про розлучення і зробить це на території Луганська, то така подія не буде вважатися законним в Україні. Цей шлюб, як і раніше буде дійсний, незважаючи на зусилля і розтрати звернувся до місцевих органів влади. Якщо така людина захоче одружитися знову, то такий крок буде розцінюватися, як двоєженство. Як вчинити в такій ситуації?

Послуги адвоката з розлучень з успішним досвідом роботи більше 10 років. Телефонуйте і замовляйте зараз послуги адвоката в Києві і області!

 

Замовте Адвоката по розлученням зараз

 

СІмейний адвокат Київ. Для замовлення послуги Адвокат по розлученню звертайтеся 380443830676 або +380932002011.

Нам довіряють:

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

 

Догори