Сімейний адвокат Київ ціна договірна


Послуги сімейного адвоката Київ і Київська область.

Адвокат по сімейних справах в Києві: найкращий помічник у всьому

Якщо вірити даним, зібраним службою статистики України, цілих 62% шлюбів терплять фіаско і подружжя розлучається. Професіонали кажуть, що таке сумне становище речей має місце, тому, що в нашому менталітеті не прийнято вирішувати проблеми за допомогою психолога або адвоката по сімейних справах. Серед безлічі клієнтів, які прийняли рішення звернутися в компанію Факторія Груп значний відсоток подружніх пар згорнули шлюборозлучний процес. У цій справі, не останню роль зіграла майстерня робота юриста.

Чи потрібен адвокат у сімейних справах або це зайві витрати?
Такий фахівець виступає не тільки як представник клієнта. Це ще й хороший психолог. Професіонал щодня бачить справжні сімейні драми, в яких беруть участь реальні люди, а не екранні актори. Зазвичай, люди, які вирішили розлучитися керуються виключно емоціями, перебуваючи в нестабільному психічному стані. Імпульс не дає людині адекватно оцінити вчинок або дія своєї другої половинки.

Сімейний адвокат в Києві допомагає регулювати такі процеси при розірванні шлюбу:
Розділ спільно нажитого майна подружжя;
Призначення аліментів;
Визначення місця, де будуть жити діти подружньої пари.

Це фахівець з питань сімейного права, адже саме питання, що стосуються врегулювання відносин між подружжям є спеціалізацією адвоката. Чим займається адвокат по сімейних справах:

  • Розірвання шлюбу;
  • Призначення аліментів, щоб утримувати дітей;
  • Укладення шлюбного договору;
  • Розподіл майна;
  • Позбавлення батька прав на дитину;
  • Оскарженням або доказом батьківства;
  • Оформлення дитини з притулку в прийомну сім’ю.

Фахівці розповідають, що найбільшою драмою для обох подружжя є розділ майна. Люди багато років ділили дах, їжу, наживали різноманітне майно, яке при розлученні необхідно розділити між ними.
Ще складніше поділити нажите, якщо у подружжя є неповнолітні діти або спільна справа в бізнесі. Адвокат по сімейних справах в Києві допоможе представити інтереси клієнта в суді, щоб звести до мінімуму небажане спілкування, якщо воно приносить біль подружжю. Спеціаліст допомагає позбутися від стресових ситуацій і напруження емоцій, щоб зайвий раз не травмувати людину.
Існує маса випадків, коли сімейний адвокат допомагає двом людям подивитися на ситуацію по-іншому. Деякі беруть змогу детальніше обдумати своє рішення, а деякі і зовсім припиняють шлюборозлучний процес. Щоб не помилитися і не лаяти себе за необдумані дії, не слухайте порад близьких родичів або кращих друзів. Пам’ятайте, що це ваше життя і рішення теж повинні приймати тільки ви. У Києві, ви зможете отримати вичерпні консультації. Саме адвокат по сімейних справах має безліч необхідних знань і умінь, які стануть рятувальним кругом в морі сімейних негараздів.

У яких ще випадках вимагає допомогу сімейного адвоката?
Багато хто думає, що поле діяльності такого фахівця досить бідно і обмежується лише вирішенням різних суперечок в процесі розлучення. Сімейний адвокат стане справжнім помічником у будь-якій справі і захисником при будь-яких неприємності. Адвокати Факторія Груп допоможуть вам в таких випадках:
Купівля або продаж нерухомості в Києві. Саме такий фахівець допоможе визначити надійність віх учасників угоди і перевірити достовірність усіх документів. Він перегляне всі готівкові папери, щодо відповідності чинному законодавству України.
Питання зі спадщиною. Спеціаліст має можливість повністю взяти на себе всі турботи по передачі майна або його отриманні. Вам не буде потрібно бігати по судах і витрачати велику кількість часу на переговори.
Оформлення, складання і відновлення документів. Професіонал сприятиме впорядкованого стану всієї вашої документації, щоб ви не мали проблем з законодавством і різними інстанціями.
Аварії на дорозі в Києві. Адвокат по сімейних справах проконтролює коректність і грамотність заповнення протоколу і правильність проведення всіх маніпуляцій. Спеціаліст буде ретельно стежити за дотриманням всіх ваших прав.
Арешт представниками закону. Юрист буде супроводжувати вас і підтримувати ваші інтереси в будь-якій справі. Це може бути претензія на ваше майно або навіть кримінальну справу. Якщо ви заручитися підтримкою професіонала, то не потрібно буде переживати про пошук хорошого адвоката.

Якщо ви не знайшли в переліку послугу, яка необхідна вам, то можна завжди подзвонити на один з наданих на сайті номерів і отримати детальну безкоштовну консультацію.

Чи хочете ви якісної юридичного захисту для своєї сім’ї?
Наш світ сповнений загроз по юридичній частині. Особливо вразливою вважається сім’я. Можна потрапити в лапи шахраїв, знімаючи житло, потрапити під претензії поліції або потрапити в автомобільну аварію. Люди, які звернулися до нас, 

завжди впевнені, що у важкій ситуації отримають кваліфіковану допомогу від провідних фахівців. Вони підписали договір і користуються всіма бонусами і перевагами програми «Сімейний адвокат».
Що можуть отримати наші клієнти:
Розгорнуті консультації адвоката в складних ситуаціях;
Детальний аналіз всіх укладених клієнтом договорів;
Терміновий приїзд до вас, якщо трапилися непередбачені обставини;
Гарантію якісної юридичного захисту кожного члена сім’ї.

Чому обирають саме нас?
Надійність. Коли у вас виникає важка ситуація, не треба кидатися в пошуках фахівців. Ви перебуваєте під захистом професіоналів і завжди впевнені в них.
Стабільна робота. Ви можете діяти як вам зручно і здійснювати різні маніпуляції, від покупки нерухомості до повернення невідповідного товару. Наші юристи завжди нададуть вам свої послуги.
Хороша вартість послуг. Якщо у вас є проблеми або невирішені конфлікти інтересів, то вчасно отримана інформація і своєчасні дії виключать величезних витрат в майбутньому. Варто вирішувати всі питання в міру надходження, не відкладаючи їх на потім.

Замовте сімейного адвоката зараз

 

Для замовлення послуги Сімейного Адвокат в Києві і області звертайтеся 380443830676 або +380932002011.

Нам довіряють:

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

Scroll to top