Адвокат по аліментах Київ і Київська область

Права при розлученні

В процесі розлучення, права подружжя завжди повністю рівні. Це підкріплено СК України та Цивільним процесуальним кодексом. Суд розглядає питання, виходячи з рівності подружжя. Деякі докази допоможуть зберегти сім’ю, якщо один з подружжя не бажає розлучатися.

адвокат з розлучень київАдвокат по аліментах Киів
Будь-яка дитина має з’явитися на світ в любові та злагоді, щоб отримати турботу від батьків. Поширені випадки, коли у людей немає потреби піклуватися про своїх дітей. Якщо звернутися до Конституції України, то можна побачити положення про обов’язок матері і батька перед дитиною. Вони зобов’язані забезпечити своїй дитині моральну і матеріальну захист. Батьки зобов’язані повністю утримувати своїх дітей до тих пір, поки вони не зможуть заробляти самостійно.
Навіть якщо сталося так, що батьки розлучилися, то необхідно зробити все для комфорту дитини. Турбота про дитину залишається святим обов’язком обох.
Коли один з батьків не бажає виконувати свій обов’язок, то на допомогу дитині приходить закон, який стимулює недбайливого батька згадати про свій обов’язок. Діє система примусу матеріального забезпечення батьком своєї дитини. Коли батьки перебувають у розлученні, то найчастіше аліменти є головним джерел для всебічного розвитку дитини. Послуги адвоката по аліментах у Києві допоможуть  розумно підійти до питання та дізнатися свої права після розлучення.

Як можна домогтися аліментів
Якщо один з подружжя претендує на аліменти, то на це потрібні вагомі причини. Причиною повинен бути факт неучасті другого з батьків в матеріальному забезпеченні свого чада. При чому без поважних причин.
Подібні випадки виникають навіть і в шлюбі. Чоловік може відсторонитися від обов’язку по утриманню дитини. Людина може безпідставно припинити відправляти кошти для своєї дитини, позбавляючи його шансу на комфортні умови життя.

В інших випадках, батько навіть після розлучення намагається забезпечити свого нащадка всім необхідним для розвитку. Він робить все, щоб його рідне дитя не відчуло себе пригніченим. Батькові, який виховує дитину, відразу ж стає важко без матеріальної підтримки другого. Всі тяготи лягають на його плечі. Щоб забезпечити своїй дитині гідний рівень життя, батьку слід подати на стягнення аліментів. Для початку, слід проконсультуватися з адвокатом по сімейних справах.
Не варто піддаватися на вмовляння чоловіка, який просить не подавати на аліменти при розлученні. Обіцянка допомагати дитині, не підкріплене нічим крім чесного слова, можуть швидко забутися і відійти на другий план. Коли ви пропустіть момент, то потім вже буде стягнути аліменти складніше. Потрібно домагатися регулярних виплат в інтересах власних дітей.

Щоб стягнути аліменти, необхідно дотримуватися такого алгоритму дій:

 1. Серйозна розмова, стимулюючий чоловіка добровільно і систематично допомагати своїй дитині. Краще визначити точну суму.
 2. У разі згоди чоловіка, оформити цивільний договір про виконання своїх обов’язків перед дитиною. Це робиться у нотаріуса.
 3. Якщо чоловік не захоче брати добровільну участь у житті своєї дитини, то необхідно подавати в суд на стягнення аліментів.


Коли суд винесе позитивне рішення, то воно буде обов’язковим до виконання. У разі, якщо чоловік відмовиться виконувати його, то законодавство може забезпечити масу неприємних моментів. Злісні неплатники аліментів не зможе довго ігнорувати потреби своєї дитини.

Адвокат по аліментах в Києві завжди зможе допомогти полегшити справу та зменшити ваші турботи.

Звертаючись до ЮК Факторія Груп ви можете отримати наступні послуги, що повязані з розлученням та аліментами:

 • Розподіл майна.
 • Позбавлення батьківських прав.
 • Розділ бізнесу.
 • Встановлення опікунства над дітьми.
 • Встановлення розміру виплати аліментів на дітей / дружину / чоловіка.

 

Яким способом можна встановити аліменти
Залежить від стабільності доходу, можливості заробляти необхідну кількість коштів і постійної роботи, виділяють кілька способів визначення розміру виплат:

 • Частини від щомісячного розміру від доходів;
 • Чітко зазначеної суми.

Коли починають визначати аліментні виплати, то враховуються такі типи доходів:

 • Пенсійні виплати;
 • стипендія;
 • Заробітня плата;
 • Разові винагороди;
 • Інші види доходів.

Сімейний кодекс України допоможе конкретизувати частки від доходу, що залежать від кількості дітей. Одна дитина буде претендувати на четверту частину доходу, двоє дітей на третю, троє будуть претендувати на половину всіх доходів чоловіка.
Що стосується виплат в певній сумі, вона не може бути нижче половини прожиткового мінімуму для віку дитини.

Звертайтеся до профессіональних адвокатів по аліментах та розлученнях в Києві та області для отримання детальної інформаціїї та юридичної допомоги.

В процесі вибору методу утримання аліментів необхідно звернути увагу на кілька провідних чинників. Якщо колишній чоловік не має постійної роботи і перебивається випадковими заробітками або працює неофіційно, то необхідно вибрати тверду суму в якості стягнення. У разі, якщо у чоловіка є стабільний і хороший заробіток, то цілком рентабельно утримати аліменти у вигляді частини доходу. Спосіб стягнення аліментів залежить тільки від одержувача цих кошти. За допомогою позову можна регулювати розміри виплат і методи утримання.

Замовити консультацію адвоката по аліментах і розлучень

 

Для замовлення послуги Адвокат по аліментах і розлучень звертайтеся 380443830676 або +380932002011.

Нам довіряють:

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

 

Догори