Адвокат по розлученням Київ ціна договірна

Адвокат по розлученню в суді

Адвокат по розлученням – це юрист кваліфікований в області сімейного права, який так само може працювати з кримінальними справами. Ми рекомендуємо спочатку звертатися до юриста для супроводу шлюборозлучного процесу, щоб максимально реалізувати свої права і не стати жертвою корисливих цілей або помсти. Адвокат по розлученню, неупереджено і толерантно вивчить питання клієнта і запропонує варіанти виходу з ситуації в правовому полі, що дозволить максимально реалізувати потреби клієнта і залишити поза увагою права осіб, що беруть участь в процесі.

Шлюборозлучний процес полягає в припиненні сімейних відносин між двома людьми, що призводить до ряду правових наслідків:

 • Розподіл майна.
 • Позбавлення батьківських прав.
 • Розділ бізнесу.
 • Встановлення опікунства над дітьми.
 • Встановлення розміру виплати аліментів на дітей / дружини / чоловіка.

Адвокатське супровід по розлученням в Києві нашими адвокатами виконується відповідно до законодавства та актуально в таких ситуаціях:

 • У разі спільної заяви подружжя або ж одного з них в органі РАГСу;
 • В судовому порядку при зверненні подружжя або одного з них.

У зв’язку з тим, що шлюборозлучний процес є найчастіше болючим, неприємним і тривалим процесом і стороні / сторонам емоційно простіше звернутися до досвідченого юриста, щоб не занурюватися в усі болючі питання.

Всі правові процеси виконуються по-різному, в залежності від деяких факторів, а саме, від згоди сторін, наявності у сторін спільних малолітніх / неповнолітніх дітей та інших важливих факторів.
Звертаюся в нашу компанію, клієнт може розраховувати на якісні послуги “під ключ”:

Адвокат по розлученню допоможе виконати підготовку заяви про розірвання шлюбу, для того щоб подати її до місцевого органу РАГСу; Так само, підготує необхідну документацію для подачі заяви в суд, складе всі необхідні документи, які будуть потрібні для позовної заяви; Підготує безпосередньо сама заява та передасть його в суд; Адвокат по шлюборозлучному процесу здійснює юридичний супровід при розгляді справи в судовому порядку.

При підготовці позовної заяви, адвокат по розлученням виконає такі завдання:

 • Визначить категорію справи, після чого воно передається в необхідну судову інстанцію;
 • Чи зможе сформувати додаткові додатки, які повинні бути додані до судового позову;
 • Чи зможе сформувати суму судових витрат;
 • Сплатить всі необхідні судові збори;

Звертаємо вашу увагу, що вибираючи для себе допомогу юриста, сторона може розраховувати на те, що в суді не буде потрібно її особиста присутність. Тобто, адвокат зможе не тільки самостійно виконати підготовку всіх необхідних етапів, а й виступатиме в суді замість замовника. Але бувають і виключення, якщо цього вимагатиме суд.

У тому випадку, якщо одна зі сторін не буде присутній на судовому засіданні, а її інтереси представить адвокат, жодним чином не вплине на остаточне рішення судді. Навпаки, юрист зможе більш грамотно надати всі вимоги для судді, всі права і обов’язки сторін будуть дотримані за законодавством нашої країни.

Шлюборозлучний процес не є надто важким, проте для того щоб вона була виконана максимально правильно і швидко, потрібно звертати увагу на велику кількість незначних деталей, наприклад:

Необхідно уважно поставитися до створення позову, а також підготувати всі необхідні документи для цього;
Необхідно весь час заходити на офіційний сайт судової установи або передзвонювати в нього для того, щоб не упустити момент, коли справи присвоять власний номер, дізнатися, який суддя вести справи, а також, на який день і місяць призначено засідання;

Всі ці нюанси зможе контролювати досвідчений юрист, якого ви візьмете для ведення вашої справи.
Досвідчений адвокат з розлучень зможе максимально спростити процес розлучення, а також підбере максимально правильний напрямок. Воно безпосередньо залежить від того, чи є у подружжя спільні діти, а також, скільки їм років.

Варто відразу зазначити, що в тому випадку, якщо обоє з подружжя згодні на розлучення і у них відсутні діти, то процес розлучення значно спрощується. Для нього необхідно всього лише подати заяву до відповідного органу РАГСу. При взаємній згоді подружжя на розлучення, подати заяву може або один з них, або обидва.

У тому випадку, якщо одна зі сторін протестує проти розлучення і не дає своєї згоди, процес можна виконати тільки при зверненні в судову установу. Далі процес буде розглянуто на судовому засіданні в залежності від законодавства країни.

Скільки буде коштувати найняти адвоката по  розлученням Київ

Перед тим, як юрист зможе озвучити конкретну суму, йому потрібно уважно вивчити всі матеріали, які стосуються даної справи, а також дізнатися про побажання клієнта, чи є у нього особливі вимоги.

Також остаточна ціна, яку потрібно заплатити клієнту за послуги напряму залежить від того, в якому місті відбуваються події.
Наприклад, в столиці нашої країни мінімальна вартість послуг складе близько трьох з половиною тисяч гривень (вартість уточнюйте), це тільки в тому випадку, якщо на розлучення згодні обоє. Ну а в тому випадку, якщо один з них не згоден або існують інші обставини при проведенні процесу, вартість може стати більше. В особливо важких варіантах, ціна за такі послуги обмовляється індивідуально.

При цьому варто пам’ятати про те, що при виконанні шлюборозлучного процесу, як і будь-якого іншого, в якому бере участь юрист, абсолютно не важливо, де він проживає. Тому кожен клієнт може звернутися до фахівця з будь-якого міста, головне, щоб він відповідав всім необхідним критеріям, які важливі для замовника.

Замовте Адвоката по розлученням зараз

 

Для замовлення послуги Адвокат по розлученню звертайтеся 380443830676 або +380932002011.

Нам довіряють:

Результати, які я отримала при оформленні розлучення:
– грамотний підхід;
– все шикарно пояснили мені;
– допомогли все зробити швидко, що було для мене дуже важливо!
Велике дякую!

Жанна
Дизайнер

Я вибрав цю компанію, тому що вартість мені здалася прийнятною і навіть не довелося їхати в офіс компанії, вирішили всі питання по телефону, а документи підписали поруч у нотаріуса і потім відправили кур’єром. Для мене це важливо, тому що не завжди є час і бажання на кататися по місту, та ще й в негоду. І вже через два дні були документи на нову фірму. Дякую за оперативність.

Илья
Веб Имидж

Самі реєстрували фірму в Печерську (дуже складно отримувати пдв). Спасибі юристу Сергію, за супровід в податковій та міліції – отримали з другої спроби ПДВ. Рекомендую. Розповіли про нові зміни в оподаткуванні.

Богдан Иванов
Директор , Смарт Групп Инновации

 

Догори