Гражданские споры

Адвокат по цивільним спорам.

Цивільні спори Україна Київ

Цивільні спори – це протиріччя між фізичним і (або) юридичною особою. Подібні суперечки вирішуються цивільним законодавством. Найчастіше подібні розбіжності виникають через майнових претензій та притаманна самостійна оцінкою. Подібні угоди укладаються в двосторонньому обміні товарів, надання різних послуг, у тому числі і торгівля результатами розумової праці.

Досить часто сторони договору скріплюють свої зобов’язання усними домовленостями, при цьому, не складаючи документального підтвердження. А якщо договір все-таки складають, він не читається належним чином. В результаті виникають протиріччя. Якщо одна зі сторін не виконала свої зобов’язання, не надала товар, послугу, або не сплатила за них. В такому випадку дуже важливо вивчити договір, проаналізувати свідоцтва обох сторін і визначити можливий дозвіл цього виду спору. У цьому питанні вам можуть допомогти послуги адвоката в Києві.

У суперечках такого роду беруть участь дві або більше сторін. Виникають такі суперечки через суперечності або розбіжності, в ході цивільно-правових взаємодій:

· Договору або інші угоди;

· Актів органів територіальних громад або держустанов;

· Судові постанови або рішення;

· Наслідки нанесеної шкоди, збитки;

· Здійснення покупки в рамках дії закону;

· Створення продукту розумової, інтелектуальної діяльності.

Відстоювання ваших прав та інтересів полягає в наступному:

· Розділ майна, нажитого спільною працею;

· Відділення частки коштів із спільної власності;

· Повернення страхових виплат;

· Заподіяння шкоди власності третьої сторони;

· Погашення збитку, неустойки, можливої ​​вигоди;

· Моральна, а також матеріальна компенсація;

· Отримання боргу по розписці або іншим долгостним зобов’язаннями;

· Визнання недійсними ряд договорів, серед яких дарча, договору купівлі-продажу, генеральна довіреність, договір довічного утримання, не залежно від причини переривання таких;

· Визнання прав власності;

· Захист споживчих прав;

· Можливості повернути власність з незаконного володіння третьою особою;

· Отримання коштів за договором позики.

Щоб дозволити цивільні суперечки з мінімальними витратами (час і гроші) скористайтеся нашими юридичними послугами адвоката по цивільним спорам.

Для того, щоб наші адвокати та юристи змогли максимально точно проаналізувати справу, ви повинні надати їм абсолютно всі існуючі документи по угоді для повної картини ситуації.

Наші адвокати вивчать документи і в гранично короткі терміни повідомлять вам про варіанти виходу з ситуації, що склалася.

Для замовлення послуги Адвоката по  Цивільним спорам Ви можете зателефонувати нам за телефонами: +380443830676 або +380932002011 або написати нам на пошту: info@faktoria-group.com.ua

Догори