Підготовка та складання процесуальних документів

  • Адвокатські послуги Київ 
  • Послуги адвоката з 10-річним досвідом
  • Послуги бухгалтера 24/7
  • Законно знижуємо податкові витрати на 20 %

Процесуальні документи – це звернення, які потрібні для вирішення питань в суді чи інших державних органах. Якщо говорити про суд, то, в першу чергу, сюди відноситься позовна заява, без якої вашу справу просто не розглянуть. Як показує практика, успіх справи залежить від правильності оформлення процесуальних документів. Складання процесуальних документів потребує строгого дотримання регламенту, передбаченого законодавством. Читайте далі, щоб дізнатися про стратегію та тактику складання процесуальних документів.

Стратегія і тактика складання процесуальних документів

Деякі спеціалісти стверджують, що велика кількість інформації заважає суду адекватно сприймати справу. Тому вони рекомендують складати коротку позовну заяву, в які вмістити ключові моменти, які можуть вплинути на справу. Надалі правова позиція сторони посилюється за рахунок надання доказів уже в ході розгляду справи. Таким чином юристи хочуть змусити відповідача «виправдовуватися» і таким чином показати свої слабкі місця.

Способи збирання доказів для складання процесуальних документів

У будь-якій судовій справі, докази – це реальні дані, об’єктивна інформація, яка може вплинути на хід справи. Наприклад, факт знаходження особи в іншому місці в момент вчинення правопорушення (алібі). Докази збираються різними способами:

заява про ознайомлення з матеріалами справи
Заява про ознайомлення з матеріалами справи
  • ініціація проведення слідчих дій, іноді негласних розшукових дій та інших процесуальних дій, які можуть пролити світло на обставини справи;
  • вимагання та отримання доказової бази від органів державної влади, підприємств, різноманітних експертних висновків, актів перевірки, ревізій та тому подібного;
  • здійснення інших дій, які допускає частина 3 статті 93 КПК України.

Зазначимо, що фіксація доказів – один із ключових моментів. Навіть «сильний» доказ може бути проігнорованим, якщо інформація оформлена з порушеннями вимог чинного законодавства.

Складемо та подамо заяву так, що ви будите переможцем!

Способи зафіксувати докази для складання процесуальних документів

Фіксація доказів – невід’ємна частина проведення слідчих дій. Є декілька способів фіксації доказової бази:

  • протокол проведення розшукових (слідчих) дій;
  • виготовлення таблиць, відбитки, схеми чи зліпки (наприклад, слідів взуття);
  • використання технічних засобів, мається на увазі фото, відео- чи звукозапис.

Вся інформація має бути оформлена у відповідному з законодавством вигляді, щоб вона могла розглядатися судом як доказ.

Складання процесуальних документів вартість

Процесуальні документи – незамінний атрибут процесуальної дії чи рішення. Будь-які процесуальні дії не можуть здійснюватися без відповідного документа. Складання процесуальних документів передбачає розуміння тонкощів закону, оскільки в документах мають вказуватися посилання на норми законодавства, які порушує особа, на яку подається позов.

Вартість послуги зі складання процесуальних документів повністю залежить від складності роботи. Для прикладу, позовна заява про розлучення чи аліменти буде коштувати значно менше, ніж підготовка процесуальної документації по кримінальній справі. В цілому вартість складання процесуальних документів розраховується лише після первинного ознайомлення з обставинами справи.

Практикум зі складання процесуальних документів, який можна придбати, не допоможе зі складання документації, якщо ви раніше не стикалися з такою необхідністю. Роботу зі складання процесуальних документів у кримінальному провадженні краще довірити кваліфікованому адвокату. Спеціаліст зможе зібрати докази та грамотно представити їх в суді. Лише в такому випадку справа матиме успішне завершення.

Види складання процесуальної документації

Процесуальна документація може бути різною:

КЛОПОТАННЯ про ознайомлення з матеріалами провадження
  • позовна заява для подачі в суд, як по ЦПК України, так і по КПК України.
  • заява про встановлення юридичних фактів справи в особливому провадженні;
  • клопотання до судового органу;
  • прохання про надання судових наказів для виконавчого провадження;
  • заява про оскарження дій органів влади чи інших посадових осіб, які порушили права та свободи однієї з сторін.

Крім того до процесуальної документації відносяться різноманітні скарги. Складання будь-яких процесуальних документів вимагає повного розуміння справи та знання всіх тонкощів роботи.

Незалежно на якому етапі судового розгляду справи буде складатися процесуальна документація, вона має відповідати всім критеріям. Документ має містити посилання на закони та різні факти. Тобто без досвідченого юриста в такій справі не обійтися.

Чому варто звернутися до «Факторія-Груп»

Юристи компанії “Факторія-Груп” пропонують допомогу зі складання процесуальної документації. Ви можете безкоштовно записатися на консультацію, щоб зрозуміти в якому напрямку рухатися. Юристи допоможуть з складанням процесуальної документації та будуть супроводжувати вас на судових засіданнях чи представляти інтереси в суді.

Відповіді на популярні питання стосовно складання процесуальних документів

Якщо коротко, це підготовка юридичних документів для подання  відповідні органи. Мова йде не лише про позовні заяви до суду чи апеляції. Наші спеціалісти можуть підготувати договори, звернення, клопотання, заперечення та інші документи. Ви надаєте документи та інформацію і отримаєте готовий процесуальний документ.

Ми вже багато років надаємо якісні юридичні послуги. До того ж ми можете бути абсолютні спокійні та заощадити час. Ви надаєте необхідну інформація та документи. Протягом обговореного часу ми готуємо документи передаємо вам.

Послуга зі складання процесуальної документації складається з таких етапів:

  • ви формулюєте завдання, вказуєте що потрібно зробити;
  • надаєте необхідні для роботи документи та інформацію;
  • якщо робота термінова, вказуєте терміти;
  • ми формулюємо вартість послуги;
  • ви оплачуєте послугу;
  • готуємо документи;
  • ви перевіряєте процесуальний документ, у випадку потреби ми вносимо корективи. 
1 %
Задоволених клієнтів
> 1
Років досвіду
> 1
Виграних спорів
Автор:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори