Налоговые споры

ПОДАТКОВІ СПОРИ

Робота кожного підприємства або організації, завжди пов’язана з податковими органами, знаходиться під їх контролем. Бувають випадки порушення податкового законодавства, тоді виникають податкові спори.

Але є випадки, коли фінансова інспекція виносить незаконні рішення по нарахуванню штрафних санкцій або податків, і якщо суб’єкт, до якого вони застосовуються, не згоден з цим, він звертається в судові інстанції.

Податкові спори в суді – це дуже складний процес, оскільки відповідачем виступає сама держава. Але згідно зі статистичними даними, більше половини таких суперечок виграють підприємці.

Зазвичай, податкові спори легко і просто вирішуються за допомогою фахівців даної сфери. Наша компанія надає юридичні послуги, що пов’язані з дозволом податкових суперечок, в тому числі і суперечок в суді:

– аналіз висновку про притягнення до податкової відповідальності;

– підготовка і подача заяви про оскарження рішення;

– оскарження рішення про відмову в реалізації вимог заяви;

– збір і обробка доказів;

– складання і подача заяви щодо оскарження рішення податкової служби до суду;

– складання і подача клопотання про відновлення термінів подачі заяви, якщо він був пропущений;

– участь в досудових процесах щодо врегулювання спору;

– супровід в судах всіх інстанцій;

– складання і подання зауважень на протокол судового засідання;

– подача апеляційної скарги на ухвалу або рішення суду першої інстанції;

– подача касаційної скарги;

– юридична консультація.

При вирішенні процесу податкових суперечок, особливу увагу слід звернути на досудове оскарження, або вирішувати їх з податковими органами в суді. Зазвичай, податкові спори виникають з причин:

– донарахування податкових зобов’язань;

– проведення перевірки, яка не відповідає законодавчим нормам;

– застосування санкцій;

– накладення штрафів.

Кожна ситуація різна, і вимагає індивідуального підходу і особливої ​​уваги, тому, юридичні послуги, що ми пропонуємо, включають в себе розробку спеціальної схеми, що допоможе врегулювати податковий спір. Ми розробляємо ефективні плани для вирішення проблеми, і досягнення позитивного для клієнта результату. Наші юристи ретельно досліджують справу і представляють суду незаперечні докази, що спростовують позицію фіскальних служб.

Щоб уникнути процесу податкових суперечок, які особливо неприємні в судах, необхідно ретельно підготується до майбутньої перевірки фіскальною службою, так як податкові спори – це вже наслідок. Як говорить практика, більшість фактів податкових перевірок потрапляють в суднові інстанції і слідчі органи.

Тому до приходу фіскальної служби потрібно бути готовим, а наші фахівці Вам в цьому допоможуть, адже ми надамо Вам допомогу в таких напрямках:

– безпосередня підготовка до майбутньої перевірки;

– допомога аудитора (фахівця з податків) і юриста під час проходження перевірки;

– оцінка реальних загроз;

– присутність і консультації наших юристів істотно зменшити тиск на співробітників і керівництво підприємства;

– оцінка дії співробітників фінансової інспекції;

– оцінка і сприяння в «правильному» складанні акта перевірки;

– супровід податкових спорів в адміністративному порядку;

– податкові спори в суді;

– захист інтересів керівника підприємства від відповідальності.

Наші юристи успішно ведуть податкові справи на кожному засіданні суду, ми професіонали в цій сфері.

Податкові спори і їх розгляд в суді – це наша боротьба з изжившей себе системою, ми боремося за права бізнесменів, за свободу і розвиток підприємництва. Довіривши нашим фахівцям свою проблему, Ви не пошкодуєте, так як ми її ретельно досліджуємо і проведемо роботу по її усуненню. Ми допоможемо Вам виграти податкові спори в суді, і в подальшому працювати і піклується лише про розквіт свого бізнесу.

Для замовлення послуги Податкові спори Ви можете зателефонувати нам за телефонами: +380443830676 або +380932002011 або написати нам на пошту: info@faktoria-group.com.ua

Догори