Представництво інтересів у суді

  • Адвокатські послуги Київ 
  • Послуги адвоката з 10-річним досвідом
  • Послуги бухгалтера 24/7
  • Законно знижуємо податкові витрати на 20 %

Представництво інтересів у суді- найкраще вирішення питання. Самостійне ведення судового розгляду – це дуже трудомісткий процес, який вимагає від учасника бездоганної юридичної грамотності, досвіду виступу та володіння технікою складання документів. Саме з цієї причини представництво у суді – це найбільш правильний та доступний варіант як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Повноваження на представництво у суді

Закон про представництво в суді показує, що є дві основні форми представлення інтересів: за законом і за дорученням. У першому випадку від імені довірителя виступають його законні представники (батьки, опікуни та інші уповноважені особи), але практично в переважній більшості випадків використовується другий тип. Щоб брати участь у судовому розгляді, представнику необхідно передати наступний мінімум повноважень:

суд України
  • права представленого як учасника процесу (подання клопотань, оскарження, внесення заперечень);
  • підписання позовної заяви та інших процесуальних документів;
  • пред’явлення позову до суду;
  • пред’явлення зустрічного позову;
  • визнання вимог;
  • зміна предмета чи підстави позову;
  • укладання мирової угоди.

Крім зазначених дій, рекомендується наділяти судового представника та інші повноваження залежно від обставин справи. Це може бути право на оскарження судових ухвал, пред’явлення стягнень, отримання присуджених грошових сум та інші важливі дії. Підсумковий зміст залежатиме від обставин вашої ситуації.

В даний час консульство в суді має на увазі надання особи найбільшим діапазоном можливостей. Логіка проста: якщо ви залучаєте професійного юриста для участі у судовому розгляді, то він із висоти власного досвіду краще знає, що саме необхідно зробити для досягнення перемоги.

Участь фахівця важлива не лише через його юридичні знання. Судовий розгляд передбачає грамотні виступи на публіці та вибудовування стратегії поведінки. Необхідні навички взаємодії з державними органами та іншими учасниками судочинства.

Закон про самопредставництво осіб

З 2016 р. разом із змінами до українського законодавства поступово запроваджувалась адвокатська монополія. В даний час діє загальне правило, що представництво в суді можливе лише за участю адвоката. Зрозуміло, є винятки.

Фізичні особи також можуть самостійно подавати заяви до суду, але це не є формою самопредставництва. Громадяни просто особисто звертаються до інстанції без залучення третіх осіб. По відношенню до владних органів та юридичних осіб все виглядає дещо інакше.

суд

Для організацій самопредставництво може бути або через управителя, або через посадову особу, яка уповноважена на представництво інтересів у суді установчими документами. У решті випадків потрібна участь адвоката. Важливо розуміти, що корпоративні юристи без спеціальних повноважень не можуть виступати у судовому розгляді від імені господарської організації.

Щодо владних структур адвокатська монополія означає, що представником державних чи місцевих органів самоврядування може бути або співробітник прокуратури, або адвокат. Жодні інші особи, за винятком прокурора та професійного представника адвокатської спільноти, не можуть бути залучені для участі у конкретній справі.

Понад 200 виграних справ!
093 200 20 11/ 098 877 80 71

Представництво у суді з доручення

Найбільш поширена форма передачі повноважень – довірча. Залучення адвоката за Цивільним Кодексом України можливе через доручення на представництво інтересів у суді – спеціальний різновид договору, який фіксує права та обов’язки представника. Саме на підставі цього акта визначаються повноваження адвоката, які виступають у суді від імені довірителя. Конкретний обсяг повноважень повністю залежить від змісту довіреності. Рекомендується наділяти свого повіреного всіма необхідними правами, щоб у майбутньому не виникало потреби додатково складати додатки до основного довірчого акту.

Не має значення, в якому саме суді проводитиметься розгляд справи. Це може бути загальна юрисдикція, світовий суд чи навіть європейські інстанції – у всіх випадках важливо наперед наділити свого повіреного необхідними повноваженнями. В іншому випадку всі його дії будуть визнані недійсними.

Довіреність може бути складена як у вигляді повноцінного документа, так і у формі акта від юридичної особи. Зразок повинен містити такі відомості:

  • реквізити довірителя та повіреного;
  • список повноважень, які передаються представнику;
  • підписи учасників;
  • зобов’язання кожної із сторін у довірчих відносинах.

В обов’язковому порядку необхідно вказати у змісті акта дату його складання та строк дії, інакше довіреність не матиме юридичної сили та визнається нікчемною. Якщо ви сумніваєтеся, що зможете правильно скласти документ за встановленими правилами, зверніться за допомогою до компетентних юристів.

Чому варто звернутися до Факторії Груп

Компанія «Факторія Груп» знає, наскільки важливо якісно підготуватись до майбутнього судового розгляду як громадянам, так і юридичним особам. Ми не допускаємо неправильного оформлення та вибудовуємо повноцінну стратегію захисту у процесі. Наше представництво у суді – це гарантія:

  • складання юридично грамотної довіреності з усіма важливими пунктами, що включають як повноваження, а й відповідальність;
  • підготовка всіх необхідних документів для розгляду справи;
  • професійного виступу в дебатах;
  • оскарження та оскарження дій відповідачів та інших учасників судочинства;
  • компетентного супроводу всієї процедури від стадії збору доказів до переможного судового рішення.

«Факторія Груп» дотримується свого слова і доводить свою вірність довірителям практично. Якщо вам потрібен професійний представник для майбутньої участі у судових позовах, то звертайтеся до наших адвокатів. Ми досягнемо рішення на вашу користь.

1 %
Задоволених клієнтів
> 1
Років досвіду
> 1
Виграних спорів
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Догори