Послуги адвоката по спадкових спорах.

Адвокат по спадоковим спорам

Спадкові спори

Спадкові спори – дуже поширений вид юридичного конфлікту, коли спадкоємцям складно поділити майно спадкодавця, вважаючи, що дісталася йому частину несправедливо мала і постраждала сторона через суд хоче довести своє право на більшу частину спадщини. Якщо у вас виникли суперечки стосується спадщини – без сумнівів звертайтеся до нашого адвоката по спадку, ми надаємо якісні послуги адвоката по спадку. Вирішення спорів подібного роду – специфіка нашої юридичної компанії.

Судові справи, що стосуються спадщини, досить важкий вид юридичних домагань, але в той же час перспективний. Труднощі полягають в тому, що часто родичі не згодні з рішеннями покійного і намагаються переінакшити заповіту в свою користь.

Навіщо потрібен адвокат по спадковим питанням при сімейних судових розглядах?

1. Професійний погляд на ситуацію, що склалася.

2. Чітка лінія ведення справи, пов’язаного з спадковим суперечкою.

3. Професіонал може заздалегідь передбачити і уникнути можливих проблем (скласти заповіт або дарчу, підготувати документи, то б вони не могли бути оскаржені, довести, що бажання дарувальника ніхто не впливав);

4. Надати допомогу при пошуку нотаріуса, відкриття справи, що стосується спадщини. Варто врахувати, що від вибору нотаріуса залежить і подальший хід справи. Грамотний нотаріус буде працювати в зв’язці з адвокатом, і не буде перешкоджати вашому вступу в права власника.

5. Допомога при зборі паперів для отримання спадщини або відновлення втрачених документів.

6. Спадковий адвокат  веде переговори, якщо виникли спадкові претензії, а в подальшому рішення подібних суперечок.

Суд, в якому буде проходити слухання стосується спадкового спору залежить від того, де знаходяться нерухоме майно. Наприклад, якщо житлоплоща належить в Оболонському районі міста Києва, то й судові розгляди будуть в районному Оболонському суді столиці. Цей факт встановлений чинним законодавством і оскарженню не підлягає.

Приблизний термін тривалості справ, що стосуються сімейних спорів від декількох місяців до півроку. Відлік часу починається з моменту передачі заяви до суду.

В основному, більшість справ по сімейних спорах крутяться навколо земельного питання. Причин кілька:

1. У дільниці відсутня кадастровий номер.

2. Документи були подані, але за життя власник не встиг остаточно їх оформити.

3. Реально розмежування території не відповідає документам: відсутня огорожа або ж стоїть на недозволеному місці.

4. Спадкоємці не можуть поділити земельну території і споруди, на ній знаходяться.

Ваше право володіння спадщиною може задокументувати і відстояти адвокат по спадкових спорам.

Як показує наш досвід, якщо спадкоємець звернеться за юридичною допомогою своєчасно, він значно заощадить час і гроші. Багатьох проблем, на початкових стадіях розглядів, можна зовсім уникнути. Саме цим і займаються наші адвокати по  спадку.

Найчастіше, результат справи по спадкових спорах залежить від того, наскільки правильно було обрано юрист.

Телефонуйте і записуйтеся на консультацію. Адвокат по спадковим справам юридичної компанії Факторія Груп допоможуть вам відстояти свою власність.

Для замовлення послуги Адвокат по Спадковим спорам Ви можете зателефонувати нам за телефонами: +380443830676 або +380932002011 або написати нам на пошту: info@faktoria-group.com.ua

Догори