жилищные споры

ЖИТЛОВІ СПОРИ Київ і Україна

Мабуть, найважливішим і складним є житлове питання. Саме з цієї причини, житлові спори це найчастіші запитання, що потребують юридичної консультації та професійному супроводі.

Консультації професійних юристів по житлових питаннях потрібна при здійсненні операцій купівлі-продажу житла, в питаннях спадщини, оренди, розділу житла, і в інших ситуаціях, пов’язаних з житлом. Як результат такого конфлікту інтересів, може бути судовий розгляд, в якому, без допомоги юриста, що спеціалізується в даній галузі, не обійтися.

Послуги юриста, з житлових питань, можуть знадобитися не тільки в випадки розподілу спадщини, він потрібен і в період розлучення, так як між колишнім подружжям часто виникають суперечки і розбіжності. А досвідчений юрист відразу оцінить ситуацію. вивчить всі тонкощі і юридичні моменти справи, і дасть висновок про правомірність претензій тієї чи іншої сторони, і чи є сенс у подальшому судновий боротьбі. Також, він буде потрібно, коли Вашу квартиру затопили сусіди або пошкодили якимось іншим способом, і не бажають визнавати свою провину.

Юрист по житлових питаннях допоможе вирішити ситуацію, коли комунальні підприємства відмовляються визнавати, що будинок знаходиться в аварійному стані, коли є явні тріщини та інші пошкодження.

На перший погляд, ситуація може здаватися безнадійною, але якщо вчасно звернеться до юристів, то можна отримати кваліфіковану допомогу, тверезо оцінити ситуацію і визначиться зі своїми подальшими діями.

Наша компанія надає повний спектр послуг з питань житлових спорів.

Житлові спори в суді – не легке завдання. Деякі Закони України з житлових питань, дуже туманно сформульовані, їх можна по-різному тлумачити. Тому, самостійно відстоювати свої права в суді буде складно. Наші високопрофесійні юристи допоможуть Вам грамотно скласти і подати заяву в суд і побудувати всю лінію захисту.

За допомогою наших фахівців Ви розберетеся з житловими питаннями і проблемами, що належать до сфери нерухомості:

– захист і визнання прав на нерухомість, включаючи право власності на будинок або квартиру;

– визнання операції, пов’язаної з житлом, недійсною;

– вирішення проблеми виселення з незаконно зайнятого житла;

– вирішення питань про права на спільне майно в багатоквартирних будинках;

– отримання документації, необхідної для перебудови або перепланування житла, які були зроблені без узгодження державними органами;

– вирішення спорів, пов’язаних з діяльністю ОСББ (об’єднання співвласників багатоквартирних будинків);

– вирішення спорів, пов’язаних з відшкодуванням шкоди, викликаного затопленням квартири, проведенням неякісного ремонту, і інші подібні справи;

– отримання права на нерухомість;

– визнання факту, що особа втратила право на користування нерухомістю;

– вирішення спорів про поділ майна, встановлення порядку користування житлом;

– захист прав власника майна;

– визнання договорів операцій з житлом недійсними;

– вирішення спорів з ЖЕКом;

– складання договорів купівлі-продажу житла;

– юридична консультація в житловій сфері.

Потрібно пам’ятати, що своєчасна грамотна консультація юриста дозволить уникнути помилок. Щоб швидко і найбільш результативно для себе, вирішити житлову проблему, пропонуємо скористатися нашими послугами. Для досягнення потрібних результатів, наші юристи проведуть такі дії:

– вивчення і проведення аналізу справи, формування стратегії і лінії захисту;

– складання, підготовка та подання пакету документів в суднові інстанції (скарги, позови, клопотання тощо);

– захист і супровід справи в суді;

– формування та подання пакету документів, що знадобляться в ході розгляду справи;

– складання і подача заяв до судів вищих інстанцій;

– представництво клієнта в моменти передачі і рішення справи виконавчими органами.

Наші фахівці мають величезний досвід роботи в сфері житлових суперечок, вони забезпечать кваліфіковану допомогу і захистять Ваші права в процесі житлової проблеми. Ми допоможемо вирішити Вашу житлову проблему незалежно від категорії складності.

Для замовлення послуги Житлові спори Ви можете зателефонувати нам за телефонами: +380443830676 або +380932002011 або написати нам на пошту: info@faktoria-group.com.ua

Догори